| anonim_4396 a întrebat:

Baieti, ce parere aveti despre roscate? In comparatie cu blondele sau brunetelewinking Funda la cele mai sincere raspunsuri >:d

3 răspunsuri:
| UbexFlo a răspuns:

Eu cred ca roscatele-s "focoase"tongue

| BoGhDaN a răspuns:

Nu prea imi plac roscate le, prefer blondele dar si roscatele intr-un mod aparte ma atrag cu parul lor rosu provocator. Mi s-a intamplat odata sa fiu la un bar i-ar chielnerita care ma servit era roscata "aprinsa" si dulce. Apoi am fost in spate si acolo s-a produs magia. Chiar daca imi plac mai mult blondele si roscatele sunt faine. (funda)

Răspuns utilizator avertizat