| lavi2864 a întrebat:

Baieti, ce preferati? Blondele sau brunetele? Vreau raspunsuri serioase si sincere!happy

7 răspunsuri:
| Aly07 a răspuns:

Roscatele cu ochii albastrii. Daca trebuie sa aleg din variantele tale, brunetele happy. Bafta

suntserios
| suntserios a răspuns:

Brunetele daca este guiness sau ursus balack.

blonde daca e paulaner sau stella

| mihaitaLGP a răspuns:

Conteaza culoarea parului?

| Aly07 a răspuns (pentru mihaitaLGP):

Cat de sincer esti? Nu cred ca nu ai o anumita preferinta, toata lumea are, chiar daca nu recunoaste. E legea firii.Probabil acum o sa-mi dai un raspuns cu ceva de genu' " frate eu aleg fetele dupa sufletul lor", dar tu ce vezi prima oara? Nu zic ca nu alegi fetele dupa suflet, dar prima oara vezi infatisarea lor.

| mihaitaLGP a răspuns (pentru Aly07):

Nu sunt chiar atata de ipocrit, sunt de acord cu tine ca prima data infatisarea lor.

Sincer, chiar nu cred ca conteaza culoarea parului.

Prima data la orice fata din punctul meu de vedere iti sare in ochii fizicul.
Dupa fizic urmeaza cat de frumoasa este.

| MissVamp a răspuns:

Baietii...uff

| CyLvEr a răspuns:

Mi-ai dat ceva de gnadit asa ca voi raspunde.Multora le plac fetele cu parul blond, dar conteza si culoarea ochilor, si infatisarea ei.Mie imi plac brunetele, si chiar daca nu stiu sa explic si blondele imi plac putin.La ori ce fata fizicul conteaza 50%(dupa parerea mea) pentru ca primul lucru la care se uita un baiat cand vede o fata este fizicul si parul(si coafura trebuie sa se potriveasca stilului ei).