| Qwertyuiop1406 a întrebat:

Baieti, ce va place cel mai mult la o fata? Si ce gesturi, ca sa le spun asa, va atrag?

9 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Cred ca, sa fie ea insasi!

| Dariusuu a răspuns:

Îmi place naturaleaţea, şi dacă ar avea simţul umorului ca o lamă de cuţit ar fi perfect.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sufletul frate, sufletul

| SunnyDay88 a răspuns:

Feminitatea. o femie trebuie sa fie feminina. o femeie feminina intotdeauna va fi iubita.

| sayWhaaat a răspuns:

Imi place sa fie cat mai naturala, fara fite si ascunzisuri, dar bineinteles ca sa ajung sa ma interesez de astea, trebuie sa imi placa de ea la prima vedere happy.

| SeeDifference a răspuns:

Sinceritatea,frumusetea si modestia!happy

| Chawki a răspuns:

sinceritatea si loialitatea

| Ionut19CT a răspuns:

Feminitatea, frumusetea, naturaletea! si sa se se miste si bine in pat. Astea conteaza cel mai mult pentru un baiat!winking

| Unlocked a răspuns:

Sa fie sincera, modesta, fara fite in cap.