| Rose_2860 a întrebat:

Baieti, ce ziceti voi de femeile cu silicoane? Va plac?

Răspuns Câştigător
identitate
| identitate a răspuns:

Imi plac femeile fara complexe, iar daca silicoanele o ajuta sa treaca peste ele atunci imi plac si femeile cu silicoane. Daca in schimb isi pune silicoane pentru ca sanii sunt singura sa "arma" nu-mi place.
Exista si sani mici mult mai frumosi decat sanii mari (naturali sau nu) fiind vorba despre forma. Mi se pare de asemenea nedrept sa condamni pe cineva ca si-a pus silicoane.Mai ales ca fac asta cele care au sanii mari din nastere (si se mai lauda cu ei) si cei care le prefera pe cele cu sanii mari dar ii vor neaparat naturali.
Sa fii fericita ca cineva te accepta chiar daca ai sanii mici e de asemenea gresit. Daca in schimb ii plac sanii mici e altceva, pentru ca nu e bine sa fii cu cineva pentru ca e dispus sa te accepte ci pentru ca te adora.
Alte lucruri conteaza la o femeie, printre care e si siguranta de sine care vrem nu vrem tine si de aspectul fizic asa ca nu vad de ce ar fi de condamnat interventiile daca natura nu a fost atat de darnica.
Mie insa imi place perfectiunea imperfectiunii si am o slabiciune pentru fetele cu nasul mare, sau carn, cu cateva sunculite, solduri ceva mai mari, cu corpul un pic disproportionat, sau orice altceva, uneori pentru cele dea dreptul urate cu draci happy Macar cateva "defecte" trebuie sa aiba pentru ca langa cele cu corpul perfect ma ia somnul big grin Asta pentru ca, spre deosebire de cele "imperfecte", cele din urma nu prea sunt femei in interior. Iar ceea ce simti e mai important decat ceea ce vezi.

15 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Baietii prefera fetele cu sanii mari! Eu sunt fata si am sanii micuti si pentru asta nu sunt mereu in atentia celor mai multi baieti! de ex daca as merge cu o prietena undeva(o fata cu sanii mari) si ne-am lua rochite decoltate eu nu as avea ''ce sa arat'' si de cele mai multe ori folosesc sutiene cu push-up, dar nu e acelasi lucru! Am sanii mici dar nu mi-as pune niciodata silicoane! stau cu un baiat care ma acceta asa cum sunt si din fericire lui ii plac fetele mai naturale si nu m-a ales pentru sanii mei ci pentru sufletul mu, pentru cum gandesc! Poate in viitor se va implanta ''inteligenta'' si atunci se vor face multe descoperiri importante! pana atunci prefer sa fiu eu insumi si-i multumesc lui Dumnezeu ca am un asa iubit! Am vazut raspunsurile lui:stefangeles, yanny's si smartalogul(fara suparare dar sunt persoane care stiu cea nume e important in viata, persoane care stiu ce vor de la viata) Sanatate!

| DEBrown a răspuns:

Desigur, dar acum sa nu le umflii prea multbig grin

| smartalogu a răspuns:

NU, le urasc. Prefer sa "gust" un sfarc mititel dar natural decat ditamai sanul cat o minge de basket dar umflat cu toate prostiile. Nu am nimic cu respectivele dar de cand se duc sa isi mareasca sanii, ele nu stiu, dar o parte din silicon curge si in creer, altfel nu vad cum de pot debita toate "basinile" (sa imi fie scuzata expresia) de le debiteaza.

| yanny`s a răspuns:

Sunt oribilewinking

| stefangeles a răspuns:

Eu personal imi displac fetele care nu accepta cum le-a dat mama natura... desi niste sani mari atrag orce barbat dar prefer fetele care stiu sa arate bine si fara mii de implanturi si alte prostii big grin

Răspuns utilizator avertizat
| iuddavali a răspuns:

Sunt complexate fara http://iuddavali.wordpress.com/2011/01/27/fete-cu-silicoane/. daca pentru ele fizicul conteaza mai mult... sa nu deschida gura.

| Motivation2020 a răspuns:

Sincer eu nu prea am supt cand eram mic la mamica si se pare ca a avut un efect asupra mea, cami plac fetele cu silicoane si in special cele cu sani mari:p

| Motivation2020 a răspuns:

Da le adorlove struck

| aumih16 a răspuns:

Astea se mai considera femei puternicelaughing cicalaughing ai de capul lor! sunt praf si pulbere!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu da can ma *** cu ele da
id este andrei_otanjac10

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sunt superbe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaa mai ales atunci cand e cu mine ace fata

| acelasiyo a răspuns:

Imi plac cele cu ei naturali dar sa fie frumosi dar le ador si pe cele cu silocoanetongue