| Daria a întrebat:

Baieti, cum arata iubita voastra? Ce v-a atras prima oara la ea?batting eyelashes

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu n-am gagica.

| Phutui a răspuns:

Care dintre ele?batting eyelashes

| Daria explică:

@Dunnamite,stiu ca am destule, merci ca te-ai deranjat sa raspunzi cu un asemenea raspuns.kiss

| Daria explică:

Ai spus"ce nu ai tu la 13 ani ai tai" si eu zic ca am destule pentru cei 13 ani ai mei.happy

| Dunnamite a răspuns:

Pai are ce nu ai tu la 13 ani ai tai!

| Dunnamite a răspuns:

Cu placere!winking da' nu inteleg "stiu ca am destule"... la ce te referi?

| Dunnamite a răspuns:

Pot sa zic ca ai simtul umorului... aici esti in avantaj!winking de restul', nu stiu!

| axaal20 a răspuns:

Ideea ca foarte curand ne vom imperechea, dupa care vom face sex si in cele din urma dragoste. si uite asa te insori

| mihai82 a răspuns:

Cel putin ce m-a atras la ea este faptul ca tot timpul este vesela, supararea vine si i trece repede, binenteles ca si prima impresie a aspectului fizic conteaza dar nu este pe primul loc, chiar frumusetea este oricum trecatoare si ce are in suflet conteaza