| RAY a întrebat:

Doar pentru fete, cum arata iubitul vostru ca aspect fizic? ce va atras prima oara la el?

Răspuns Câştigător
| Eduard619 a răspuns:

Acum se gasesc toate sa zica"aaa eu il iubesc pe iubi pentru ce e nu pentru cum arata" dar daca nu esti atras dr persoana respectiva fizic NU si cum sa fii cu ea.

| RAY explică (pentru Eduard619):

Logic ca asa e, dar de ce sa fim superficiali sa recunoastem adevarul? mai bine ne dam sfante pe net, in realitate e altceva acolo exista si zona prieteniei unde clar nu stau baieti frumosi si cei care nu atrag sexul opus, sunt si baieti care spun ca pe fete nu le intereseaza fizicul dar ei sunt singuri. = ironia vietii.

12 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Fostu era la 1m80, 90 de kg, ochii caprui, blond ....si actualul este la 1m75 68 70 kg, brunet, creol, ochii caprui deci nu imi caut persoane asemnatoare fizic si nici unu nu mi-a placut fizic la inceput deoarece eu imi doream unul la 1m75 72kg sa fie mai atletic, saten cu ochii verzi, cu un zambet larg etc dar asa a fost sa fie cel dupa preferintele mele (ca am avut unu saten, ochii verzi bla bla)nu a fost pentru mine nu ma potriviam cu el si mai mult am avut de suferit decat sa fiu fericita.

| RAY explică (pentru Freya1):

Naty ce ne dorim e una ceea ce ne atrage e alta, suferinta face parte din viata

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

Pai mi-am dorit si ma atras cel saten dar nu a fost pentu mine si atunci am ales altceva care nu ma atrage asa mult din punct de vedere fizic dar ma atrage din alte puncte de vedere

| PetruZMihai a răspuns:

Ce e la noi GAY la ele e cool so ya :/

| Alesya27alesia27 a răspuns:

Pe mine chiar nu ma atras fizicul, ma atras felul lui de a fi. Contează ce e in suflet, frumusetea se duce.

| RAY explică (pentru Alesya27alesia27):

Urat e iubi tau inseamna

| Alesya27alesia27 a răspuns (pentru RAY):

Nu nu este urat. Cand ne-am cunoscut nu lucra la fizicul său dar acum lucreaza si asta m-a facut sa inteleg ca exista si băieti frumosi care pot tine la o fată. Nu este urat deloc, ba chiar intorc fetele capul si asta mă deranjează dar el imi explică cu calm ca degeaba intorc capul, e exact aceeasi treabă si la fete.

| RAY explică (pentru Alesya27alesia27):

Daca te iubeste, nu trebuie sa isi fie frica ca te va insela, nu toti suntem infideli

| Alesya27alesia27 a răspuns (pentru RAY):

Asa este!

| Wehrsi a răspuns:

Buna. La prietenul meu prima data nu m-a atras aspectul fizic, ci felul in care s-a comportat. Insa, ca orice persoana, am o slabiciune pentru zambetul si ochii lui. Este cam greu sa zici ceva care-ti place in special.

| boboboss69 a răspuns:

Umflatura sub centura