| anonim_4396 a întrebat:

Baieti, daca o fata pe care n-o cunoasteti personal, se uita dupa voi pe strada, in magazin, oriunde, o vedeti cu coada ochiului ca se uita la voi dar cand va indrepati privirea spre ea si o surprinde-ti, isi intoarce rapid capul, ce ati interpreta voi ca inseamna asta?

Răspuns Câştigător
| Paraschiva_Plesca_1971 a răspuns:

Ori ca te place si nu are curajul sa iti spuna ori ca e un spion laughing glumesc, daca iti place de tipa si ai mai mult curaj baga-te in seama cu ea

7 răspunsuri:
| SG1995 a răspuns:

Daca ma urmareste cu privirea inseamna ca ma place.

| Nemessys a răspuns:

Nu m-as gandi nici macar o secunda la asta. laughing) Plec linistit mai departe fara sa ma gandesc la ea si sa-mi pun intrebarea,, oare-i place de mine". happy
Oricum chiar daca sunt dragut, nu am eu fata de aia care sa intoarca privirile fetelor.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca nu am ce discuta cu ea. Ma scarbesc astia care intorc capul cand ma uit in ochii lor, nu stiu de ce fac asa. E stupid.

| munteanuionvictor a răspuns:

Ca mă place.

Răspuns utilizator avertizat
| Neamiticahfdn a răspuns:

Asa am patit si eu cu o fata, mereu ma privea, cand ma uitam se intorcea, deci am zis sa incerc sa imi fac o relatie cu ea, si imi zice ca nu ma place, ca iubeste pe alt cineva. Dupa ce am avut aceasta discutie ma privea la fel, deci pe fete nimeni nu le intelege.