| Anonymous999 a întrebat:

Baieti preferati fetele cuminti sau cele obraznice( sper ca intelegeti ce vreau sa spun)?

51 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Exista unele care nu consuma nici-un recurs si nici nu imbatranesc, una din aia vreau eu

| Anonymous999 explică (pentru mgtow):

Papusa?

| mgtow a răspuns (pentru Anonymous999):

Da, cu 7000 de euro realistica

| Anonymous999 explică (pentru mgtow):

laughing)

| mgtow a răspuns (pentru Anonymous999):

Http://i.imgur.com/qzLsZg5.jpg vine virgina si fidela desigur :))

| Anonymous999 explică (pentru mgtow):

laughing aia numai virgina nu e

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cuminti la caracter, obraznice in pat laughing
tu aia cu avatar perves

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru mgtow):

Sofere iar cu papusa ta laughing

| mgtow a răspuns (pentru Anonymous999):

In 3 luni e gata si livrata la domiciliu cum tu zici ca nu iti plac copii poti sa iti iei un maimutoi deala realistic si traiesti cu el, in cazul meu e alta istorie dar e o solutie destul de buna

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

Iar nene laughing e un diamant altcumva nu-i pot zice

| Anonymous999 explică (pentru mgtow):

laughing pisicile sunt muult mai bune
Poti sa-ti iei 2, una de rezervalaughing

| mgtow a răspuns (pentru Anonymous999):

Ai innebunit? lasa pisicile in lumea lor

| Anonymous999 explică (pentru anonim_4396):

Nu e pervers daca puneam o poza goala cum era aia? mrr ma enervezi

| Anonymous999 explică (pentru mgtow):

Pai pentru mine nu cred ca exista vreo papusa de aialaughing ma joc cu pisicile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonymous999):

Aia era poza porno laughing. aia e perversa, ca mai multi amarasti omu

| Anonymous999 explică (pentru anonim_4396):

Nu e si crede-ma nu vrei sa stii cum e sa fii amagit, pervers esti tu.

Răspuns utilizator avertizat
| FABULOSUL6000 a răspuns:

Ma hmmm. Cuminte in societate, obraznica in pat, sociabila in relatie! Pe scurt asa.Tu cum te simti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonymous999):

De unde si pana unde sunt eu perves? laughing

| Anonymous999 explică (pentru anonim_4396):

Poate iti imprumuta Sofer papusa, cred ca ai nevoie de ealaughing dar vezi sa n-o distrugi

| Anonymous999 explică (pentru anonim_4396):

De cand imi raspunzi la intrebari, si esti si sunt sigura ca esti si mai mult de atat, n-as vrea sa intru in capul tau as ramane cu sechelelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonymous999):

rolling on the floor mai bine as mai sta pe bara 2 ani, decat chestia aia.

| Anonymous999 explică (pentru anonim_4396):

rolling on the floor nu-l intreci pe prietenul meulaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonymous999):

Nup, sunt chi8ar de treaba. daca imi place mai mult de o pozitie asta ma face perves? laughing) sa fim seriosi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Stii eu glumeschappy dar pervers tot estilaughing

| Anonymous999 explică (pentru anonim_4396):

Nu stii tu ce te face pervers, nu am zis ca nu esti de treaba vad astalaughing dar nu cred ca are treaba pozitia cu perversitatea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonymous999):

"Nu e si crede-ma nu vrei sa stii cum e sa fii amagit" vorbele tale. uite aici, inseamna ca tuu stii ce inseamna sa amagesti, ca asa faci cu "pisi" al tau, deci tu esti perversa, plus ca si avataru te da de gol. win win tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Shtt ca devin si eu perversa si nu vrei hah nu e pisi e motan si ma iubeste si va veni momentul cand va avea parte, si el ma amageste pe minelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Vulpeo ai schimbat avataru laughing

| Anonymous999 explică (pentru anonim_4396):

Vezi ca vulpea e sireatalaughing