| Dizzydizz a întrebat:

Baieti, preferati mai mult fetele care "scot"sunete in plina actiune?big grin
sau e ok si fara asta?
Am auzit ca 1% din femei scot sunete cand ajung la orgasm.tongue

3 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Nu are nicio relevanţă. Câtă vreme ea se simte bine, din punctul meu de vedere e ok.

| Anecherry a răspuns:

1%? numai atat?straight face

| belltech a răspuns:

Adica tzipa? se intampla destul de des. tu la ce te referi exact? la faptul ca se mai rataceste niste aer pe acolo si uneori seamana cu un partz? nu cred ca iti alegi partenera pe criteriul asta si chiar daca se intampla nu prea ai ce face. pur si simplu se intampla