| i86e2 a întrebat:

Preferați fete sau femei?
Preferați băieți sau bărbați? happy

Răspuns Câştigător
| gabby269 a răspuns:

Masculii feroce laughing

| RAY a răspuns (pentru gabby269):

In pat?

| gabby269 a răspuns (pentru RAY):

Momentan nu am ajuns cu niciunul in pat.Este doar o vorba de-a mea, si o folosesc ironic laughing

| gabby269 a răspuns (pentru RAY):

Mai scriu odata, ca vad ca primul raspuns nu a fost publicat.Nu,nu in pat, inca nu am ajuns cu niciunul pana acolo, este doar o ironie de-a mea tongue

| RAY a răspuns (pentru gabby269):

Bine gaby, sa stii ca poti face sex si in picioare nu doar in patut

| gabby269 a răspuns (pentru RAY):

Acum vad ca au aparut amandoua straight face.Da Ray, stiu si eu care sunt pozitiilelaughing, voiam sa iti spun subtil ca eu nu practic inca sexul.

| RAY a răspuns (pentru gabby269):

Bine draga, scuze de deranj

15 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Depinde de varsta care o ai in prezent
in general fetele vor baietii mai in varsta (barbatii) ca baietii duc lipsa de banii, maturizare, experiente, seriozitate etc
noi baietii, barbatii vrem invers mereu vrem fete tinere pentru ca cei tanar e frumos si nu numai cei tanar din punct de vedere al reproducerii e benefic pentru copil
nu ma refer ca fetele vor mosii si barbatii de 25-30 de ani depinde de varsta lor hai sa spunem ca la 20 de ani vor barbatii intre 25-30 de ani
iar baietii de 20 de ani vor fete de 17, 18, 19 ani asta si pentru ca pe barbat ii interseaza sa faca sex nu o relatie asta e diferenta

| RAY a răspuns:

Eu sincer in prezent nu-mi doresc nimic in legatura cu genul opus sexualitati mele abia am banii pentru mine da sa mai impart cu cineva eu stiu in viitor cand o sa am ceva banii, si o fiu hotarat cam pe la 30 de ani adica peste vreo 8, 9 ani

| neutrino a răspuns:

Depinde pentru ce. Pentru experienta, si, si.

| Brâncuşi a răspuns:

Nu stiu care e problema ta ce imi placewinking Dar cum sunt eu un timp modest iti voi raspundehappy Pai eu nu sunt fata, asa ca prefer fetele nu femeile nu sunt babofilbig grin Cam atat tias fi spus si alt ceva dar mai intrebat doar ce preferbig grin

| i86e2 explică (pentru Brâncuşi):

Da, bre, cred că am uitat ca e plin de copii pe aici.

| Brâncuşi a răspuns (pentru i86e2):

Asa si? happy

| DarkBlood32 a răspuns:

Baieti.

| Antonica a răspuns:

Barbatii

| Banncoti a răspuns:

Bah sa fiu sincer mie imi cam plac M.I.L.F.-urilewinking