| VacutzaRoscata a întrebat:

Baieti, preferati sa faceti sex cu o fata cu vaginul stramt sau mai larg?
si cum il poti mentine stramt?
dar de largit, cum se largeste?

6 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Trebuie sa existe compatibilitate sexuala la nivel fizic,nu cred ca e o treaba de preferinte.
Daca el are penisul prea gros,iar ea are vaginul prea stramt, vor intampina niste dificultati, iar invers la el.
Vaginul este un canal muscular elastic si se muleaza pe dimensiunile penisului si se largeste semnificativ doar dupa o nastere.

| MMihai a răspuns:

Dacă este cu adevărat, exagerat de larg, începi să te gândești, în acele momente, că bagi un autoturism micuț, într-un hangar ( pentru avioane super cargo și super avioane Airbus A380-800F,) gol, fără avioane, și trebuie, să nu te apuce râsul, ( în acele momente.)

Nici exagerat de strâmt, iar nu este bine!

Vaginul unei femei tinere este destul de elastic, și se mărește sau se micșorează și în funcție de gradul de excitare și de dimensiunile morcovului.

| foxi a răspuns:

Daca-i galeata.e de evitat! Se stramteaza cu zeama de lamaie(o tehnica folosita de prostituatele de lux!

| liviu89 a răspuns:

Fulga ce vaca esti :d

| Ieatchocolateateveryhourintheday a răspuns:

Cu mult exercitiu. Vacutza, de ce nu te duci la taurasu' tau?

| ilovewhenyousmile a răspuns:

Se largeste msturbandu-te.Stiu ca e scarbos, dar nu stiu cum se stramteaza.happy