| DTG a întrebat:

Baieti preferati sa faceti sex cu o fata virgina sau nu

44 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De ce nu? Asta nu inseamna ca daca nu e virgina nu am sa fac sex cu ea.

| Bezea a răspuns:

Nu... Din mai multe motive chiar laughing. Prea mult sânge, prea neexperimentată, nu știe ce vrea, trebuie să o înveți și cel mai rău, crede că sexul e lansarea unei navete spațiale pe Marte.

| BubuLina999 a răspuns (pentru Bezea):

laughing offf..baieti,e clar ca aveti o parere foarte buna despre fetele virgine...a! si sa nu uitam ca pentru toate exista un inceput. inceputul poate fi putin mai greu.dar conteaza continuarea.

| RAY a răspuns:

In toate speciile de mamifere masculul prefera virginele de ce?

traim intro competitie desi nu ne dam seama de asta undeva in subcontient ceva ne spune ca daca facem sex cu o virgina suntem in fata altora care vor face sex cu acea persoana, pshiologic este o mandrie pentru tine ca baiat

eu sincer mi indiferent eu sunt de parere ca sexul e o nevoie genetica

in scimb pentru o relatie as prefera o fata cuminte in toate privintele

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru vandrei):

Uni mai citesc carti de biologie
o fata sincera, serioasa

Răspuns utilizator avertizat
| Azµre a răspuns:

Nu contează!
Dar dacă vreau doar sex voi face cu una care nu e vigină, dacă vreau o releație serioasă pot să o am atât cu una virgină cât și cu una care numai este.

| Dariusuu a răspuns:

Normal ca prefer o fata virgina.

| drhotzu a răspuns (pentru Dariusuu):

De ce?
da-mi niste motive plauzibile! sau daca spui asta e clar ca nu prea ai avut parte de sex cu virgine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu imi plac virginele deoarece sange, urla zici ca ii jupoi pielea, dureri etc.

| NuMaContrazice a răspuns:

Mie NU imi plac virginele crying, iar daca o fata a facut sex nu inseamna ca e curva, ce, mamele noastre sunt niste curve pentru ca au facut sex?!? Nu mai vorbiti fara sa ganditi!

| MrAnderson a răspuns:

Nu stiu de ce vor foarte multi virgine.
E o ambitie a multora, sa fie pe unde n-a mai fost nimeni.
Si da, ne plac fetele care stiu ce sa faca in pat.
Nu e nimic special la una care crede ca "activa sexual" inseamna sa stai intinsa si cracanata, si sa dai note ca la patinaj.

| BSwwatch a răspuns:

Cu doua virgine odata!

| drhotzu a răspuns (pentru BSwwatch):

Eventual si gemene nu?

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns:

Da, daca sunteti majori, amandoi. Actul sexual cu o minora poate aduce destule necazuri.

| DorelExpertu a răspuns:

Sincer sa fiu virgina, in genereal, pentru cei ca vandrei sunt bune si curvele.

| zeulzamolxe666 a răspuns:

Haoleo,nu vrem! sange,lacrimi, tipete, durere, apeluri la 112, mai ceva ca in filmele de groaza!

| BubuLina999 a răspuns (pentru zeulzamolxe666):

Nu exagera...

| zeulzamolxe666 a răspuns (pentru BubuLina999):

Pai eu asa am auzit ca se intampla! practic nu stiu, pentru ca eu am 9 anisori!

| BubuLina999 a răspuns (pentru zeulzamolxe666):

Desigur..si eu sunt mana dreapta a lui Obama..in fine ..important e ca nu ar trebui sa faci asemenea afirmatii din moment ce habar nu ai ..sau poate ai.in orice caz ..nu ne am nascut invatati si intotdeauna o noua experienta este putin mai grea la inceput dar apoi, cine stie.

| zeulzamolxe666 a răspuns (pentru BubuLina999):

Mana dreapta a lui obama? aia cu care isi facea...mea culpa? cat despre experienta este adevarat, nu am habar, dar daca vrei ai putea sa ma inveti si pe mine cum este! imi doresc f mult!

| BubuLina999 a răspuns (pentru zeulzamolxe666):

Termina cu prostiile! si apropo, faza cu obama, era o ironie!

| drhotzu a răspuns (pentru zeulzamolxe666):

Si ai uitat privirea aia de caprioara ranita de dupa sex pe care o au unele virgine, de zici ca le-ai omorat familia nu ca ai deschis barajul spre o lume de placere!

| Bezea a răspuns (pentru BubuLina999):

Toate ca toate... You have to admit that you've set yourself up nicely for that one! @mâna dreaptă laughing.

Ca să clarific ce am spus mai sus; Nu am vrut să spun că e ceva rău dacă e virgină. Trecând peste partea fizică a unui act sexual e vorba și de mentalitatea unei fete care abia a început viața sexuală față de o fată care are ceva "experiență". Dar bineînțeles dacă o plăci nu văd nici o problemă big grin.

| BubuLina999 a răspuns (pentru Bezea):

Hai recunosc ca am facut o ironie nu tocmai ''buna''laughing)).da te sustin in ceea ce spui acum.dar sti pana la urma ce conteaza ca e virgina sau nu?!? ca viata sexuala oricum ai, indiferent ca e mai tarziu sau mai devreme. dar e aiurea intrebarea asta '' ce fata preferi...virgina sau experimentata?'' de parca totul se rezuma la asta.

| Bezea a răspuns (pentru BubuLina999):

Putem spune că nu contează; Până la urmă tot acolo ajungi laughing. Banuisc că întrebarea se referă la anumite fetișuri pe care mulți bărbați le au big grin.

Și nu cred că era vorba de ce fată preferi, cred... Dacă mergem cu un pas înainte bănuiesc că e vorba și de "enjoyment". Care în unul din cazuri nu prea existăwinking. Sau cel puțin nu pentru ambele părți implicate laughing.

| BubuLina999 a răspuns (pentru Bezea):

Mai Bezea...fiecare cu parerea lui. oricum eu as avea multe de zic dar nu cred ca mai este necesar. iar cat despre intrebare. ceea ce am zis eu era asa un fel de traducere. oricum pot eu ca om sa schimb ceva?laughing ..nu cred... oricum fiecare cu preferinta lui. ceea ce vroiam eu sa zic ca trebuie sa se vada si dincolo de virginitate sau dincolo de ''experienta''.

| Daria461 a răspuns (pentru zeulzamolxe666):

La 9 ani tu-ti bati joc demine?

| zeulzamolxe666 a răspuns (pentru Daria461):

Dar tu ai 9 ani? dupa cum gandesti credeam ca ai 90...

| Manuellllaa a răspuns:

In general baietii gentili prefera o fata virgina, deoarece prin faptul asta demonstreaza ca e cuminte si poate sa fie doar pentru unul singur, nu sa se daruiasca tuturor.
Depinde de baieti, unii prefera fetele care numai sunt virgine poate din singurul fapt ca au experienta.

Răspuns utilizator avertizat
| IepurasPerfect a răspuns:

Depinde...e buna si o experienta din asta cu o virgina ca sa bifam fantezia acolo pe lista. Daca vreau doar sa ma distrez, atunci mai bine o fac cu una experimentata ca sa nu imi bat capul prea tare cu una care nu stie nimic. Daca tin la fata si vreau o relatie serioasa, atunci prefer sa fie si virgina ca nu vreau sa curat ce au jegarit altii. Pt mine nu prea conteaza cum e fata. Ti-am aratat doar cum gandesc baietii. Depinde si de varsta fetei. Daca are 14 ani si nu mai e virgina, atunci nu-i de bine, sau daca are 30 si e virgina, iar e o problemawinking

| euAdelina a răspuns:

In general baieti prefera o fata virgina dar mai sunt si la care le plac curvele.

| Cosmotel a răspuns (pentru euAdelina):

De aici sa deducem ca orice fata care nu mai este virgina, este automat curva? Ce gandire aveti...

| drhotzu a răspuns (pentru euAdelina):

Si tu de unde stii asta? si de ce o fata care nu mai e virgina este curva? vezi uite de asta noi avem o mentalitate medievala, daca o fata a avut mai mult de 2-3 parteneri sexuali este automat catalogata ca si "curva"... si in general pentru o partida buna de sex este indicat ca amandoi partenerii sa aiba experienta. AAAAAA daca habar nu ai ce faci acolo (ca si baiat) sau ai puta mic, sau termini prea repede normal ca vrei sa faci sex cu virgine sau fete care abia au inceput viata sexuala, ca saracele nici alea nu stiu, dar nici nu o sa stie vreo data!

| CrunkBoy a răspuns:

Mdaaa intrebare intrebatoare, ma daca baiatului ii place de fata nu are nici o jena daca ea este virgina

| LoCkUpp a răspuns:

Sunt baieti care le plac fetele virgine. Sau sunt care le plac fetele care sunt. oh go on

| DaDiSk a răspuns:

Eu sunt indiferent. Bună sa fie.

| cametome7 a răspuns:

Buna
In general baieti prefera virginele
Dar depinde uni prefera si cele cu mai multa experienta
Mie imi place o fata cu mai multa experienta la una virgina trebuie sa abordezi foarte usor trebuie sa fi calm infine e mai greu la o virgina

| delyaaaaaa a răspuns:

Dap...orce baiat ar vrea sa dezvirgineze o fatawinking

| drhotzu a răspuns (pentru delyaaaaaa):

Si tu de unde stiiiiiiiiiiiiiiiiii?
ca e singurul nostru scop in viata asta? uite spre exemplu mie nu imi place! am facut sex cu virgine si este oribil! asta nu este sex! mai bine ii cumparam un vibrator ii spuneam: fata distreaza-te singura 2-3 saptamani, uite aici niste porno si vino inapoi sa ne satisfacem cand stii si tu ceva!

| vandersar a răspuns:

Desigur orice baiat ar vrea