| adrian0123 a întrebat:

Baieti, spuneti. mi niste tehnici de masturbarewinking

11 răspunsuri:
| ruPfashu a răspuns:

Ti-ai pierdut cumva mainile intr-un accident? Ce tehnici vrei?

| Borgir a răspuns:

Ce intrebarelaughing direct pe cap ca se si intareste

| uranus1995bz a răspuns:

Eu as zice cu un morcov, banana, sau si alte legume castravete

| Rio_Eduardo_1985 a răspuns (pentru uranus1995bz):

Nu am incercat dar am sa incerc, mia ziso cineva, ca itzii mana sub fund pana amortzeste si dupa incepii satzii faci laba, si ai sentimentul ca nu-i a ta

| Kerli a răspuns:

Cei asa greu? cu o mana il ti si cu cealalta freci

| memyselfandi_6830 a răspuns:

Intri pe tube8 sau pe altele si incepi. =]]

| kataking12 a răspuns:

O iei in mana si te lasi purtat de valrolling on the floor)))

| Chiti a răspuns:

Sus-jos,sus-jos,sus-jos,sus-jos,sus-jos,sus-jos,
rolling on the floor

| Anonim_1678 a răspuns:

Wow ce raspunsuri... iti dau eu unul ca la carte. Desi multi or sa rada si aia care o fac sunt tampiti. Dc? pentru ca nu gandesc. Pai ai putea cu diferite obiecte sau lubrifiante. Dar fara sampon sau sapun. Desi se simte foarte bine, iti poate lua piele dupa penis si te va ustura destul de rau vreo 2-3 zile.
Alta ar fi bagarea unui obiect foarte subtire in penis, asta se practica dar nu cred, ca imi imaginez ca ustura draq, nu te sfatuiesc sa o faci.
A 2-a cea mai practicata tehnica de 80% din barbatii de pe glob, este masturbarea prin anus. Si aici o sa inceapa prostii sa rada de rasp care il dau. Pt inceput, daca te. prin anus, nu inseamna ca esti gay, gay inseamna, ca sa zic direct ca te fu ti cu un alt baiat prin anus. Cestia asta este practicata in procent de 80% de barbatii de pe pamant, dar unii, foarte orgoliosi, pot suferii o depresie foaarte mare, care poate duce la sinucidere, daca ei fac asta, si de fapt nu vor, o fac obligati.Dar asta e alegerea ta.
Si ultima, ar fi cea mai misto si buna dintre toate, mana, penisul, miscare. Si dai tatica pana iese fum din ea. laughing

| loverboy111 a răspuns (pentru Anonim_1678):

Eu am ramas socat nu am ras. Ce ddrraaccuu nimeni nu se masturbeaza prin anus decat daca e ggaayy. Eu sunt cat de serios posibil. Ce pprroosstt esti. Cred ca 20% si cam atatia sun ggaayy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti rupi doua coaste, te apleci si iti faci un blowjobwinking.