| Hotmama12 a întrebat:

Baieti, v-ar placea sa va casatoriti cu o fata virgina?

Răspuns Câştigător
| jacobb a răspuns:

Iti dai seama ca pentru unii ca si mie de altfel ar fi destul de importanta chestia asta, iar pentru altii nu conteaza. Doar ca in ziua de azi nu prea gasesti fete virgine in prag de casatorie sau daca gasesti... Dar ca raspuns pot zice DA!

| Xtadelo a răspuns (pentru jacobb):

In ziua de azi nu prea se gasesc fete virgine in prag de casatorie pentru ca unii baieti din prea multa "iubire" pentru ele le cer sa faca sex. happy

| jacobb a răspuns (pentru Xtadelo):

Corect si asta!

| Hotmama12 explică (pentru Xtadelo):

Hmm cam da... dupa cum vad ca s-a raspuns, e bine ca o fata sa fie virgina pana la casatorie. Dar am intalnit si cazuri in care s-a facut misto de fata ca a ramas virgina atata timp.

18 răspunsuri:
| Alexakos a răspuns:

Parerea mea ca daca te casatoresti cu una virgina... atunci e cel mai fain lucru si esti printre cei mai norocosi. nu am probleme daca nu e, dar normal ca mi-ar placea sa fie. dar in ziua de azi toate isi pierd virginiatea intre 14-16 ca cica e la moda.

| FrozEenSoul a răspuns:

Mai exista asa ceva? rolling on the floor Astea-s pe cale de disparitie, deja cred ca au disparut laughing

| Nocturne0 a răspuns:

Chestia asta se intampla pe vremea bunicilor... poate nici atunci.

Parintii mei inainte sa se casatoreasca au mai avut relatii intime si in familia mea nu este un subiect tabu cum este in multe case. Presupunand ca esti baiat iti spun ca nu te vei casatori cu o fata inainte sa ai relatii sexuale cu ea... sansele sunt mult prea mici.

| Neinteresantul a răspuns:

Nu. Dar daca era virgina cand am inceput relatia, peste cativa ani m-as casatori cu ea.

| lexzor a răspuns:

Da. Insa, cum spune "traditia", pana in clasa a 12-a nu ar mai fi trebuie sa fi virgina! Insa, daca vrei sa fi virgina pana la nunta, nu mai trebuie sa spui nimic.

| Neinteresantul a răspuns (pentru lexzor):

Traditia prostilor spune aia. Traditia obsedatilor sexuali, a frustratilor si a generatiei de idioti. Atat.

| lexzor a răspuns (pentru Neinteresantul):

Am spus "traditia". Insa asa ar fi bine. Daca chiar vrei sa fi virgina pana in ziua nuntii. Si daca ai fi, o sa pari speriat/a ca nu sti mai nimic despre sex.

| sillvana a răspuns:

Nu sunt baiat dar ce mai conteaza daca e virgina sau nu? odata ce te casatoresti o faci din dragoste asa ca daca e virgina sau nu numai conteaza.

| TheAshen a răspuns:

Tu cum crezi? cum ar fi mai bine sa *** o virgina sau una care a trecut toata Romania prin ea?

| AliGab a răspuns:

Deci baietilor le-ar place sa se casatoreasca cu o fata virgina, dar cand vine vorba de respectat si asteptat asemenea fata se dau toti la o parte.

| Pozitivca a răspuns:

Clar lucru ca,, Da'', doar ca nu va imaginati ca de exemplu a cunoscut o fata la 23 de ani si e virgina si se casatoreste Nu, de exemplu poate fi asa ca fata are 16 ani de intilnesc un an o dizvirgineaza baiatul are 19 apoi se intilnesc 5, 6 ani fata are 21 ani, baiatul 24 va dati seama fac nunta si baiatul se mindreste cu faptul ca fata ii apartine este a lui caci asa cred baietii atunci cind dizvirdineaza o fata, iar fata i se cedeaza baiatului. Sper sa iti fie de folos sfatul meu. Succes!

| Ciocolatefrenchblue a răspuns:

Normal ca daaaaaaaaaa

| BacaCostin a răspuns:

Da

| IknowEvrthing a răspuns:

Pai mie personal nu mi-ar placea deloc....pentru ca nu as putea face s*x cu ea si inaintea nunti.