| RAY a întrebat:

Baieti va mai amintiti de pubertate, cum a fost pubertatea pentru voi?

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Nu prea placuta. M-a deranjat schimbarea vocii, nu imi placea sa am par pe corp, pe la 12 ani aveam o barba de capra - cateva fire lungi, si a fost suficient sa dau odata cu lama ca dupa asta a trebuit sa ma barbieresc zilnic. Pentru mine grosul pubertatii a fost intre 10 si 13 ani.

7 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Eu n-am avut probleme nici cu cosurile nici cu temperamentul deci pentru mine a fost destul de chill.

| Emilian65 a răspuns:

Da. A fost frumoasa.

| Justme1997 a răspuns:

Pentru fete e mai rea

| SilentRain a răspuns (pentru Justme1997):

Baieti astea habar nu au ce inseamna suferinta

| RAY explică (pentru SilentRain):

Ce tragic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Naspa... inca sunt in ea am 11 ani, poate spui ca abia a inceput, dar am par, ma epilez... de la 9 csf chiar am ff mult par

| Happyy83 a răspuns:

Nu foarte nasoala si complet normala, eu fiind informat de catre parinti happy. Dar imi amintesc pe la 12 ani cand am avut prima pulutie (sau cum s-o schema) ca eram putin confuz, dar cu un search pe google si prin cartile mamei, mi-a trecut.