| anonim_4396 a întrebat:

Baieti voi cum reactionati cand o vedeti pe prietena voastra dansand cu un prieten de al vostru? Va apuca asa putin sentimentul de gelozie?big grin

15 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Nu. E doar un dans la naiba. Nu sunt singurul om de pe lume!

| Bacemi a răspuns:

Sa stii ca sunt destul de gelos. Partenera mea ar trebui sa invete ce nu trebuie sa faca daca vrea sa dureze o eventuala relatie. Nu sunt genul sa fac isterii dar pe dinauntru ma framant si la un moment dat ma racesc fata de o partenera care nu se gandeste ca poate m-ar deranja unele chestii. Daca partenera exagereaza voi renunta la relatie chiar daca sunt sentimente la mijloc.

| Dan a răspuns:

Nu, ma bucura ca se distreaza cu alt baiat, chiar imi face placere sa vad, nu sunt gelos?! Noroc!

| georgegs a răspuns:

Da.am

| alinaWalina a răspuns:

Buna. In primul rand o fata care danseaza cu un prieten de'al fostului ei iubit, inseamna ca e o...stii tu. In primul rand strica o prietenie. Pentru ca nici noua, fetelor nu ne; ar place ca, fostul nostru prieten sa se dea la o prietena de'a noastra, nu? Pararea mea.
pa pa.

| andrei a răspuns:

Pai cu cat mai mare e gelozia cu ata de mare e si dragostea pentru persoana respectiva:p

Da ~x(

| AdY a răspuns:

Nopeeee...

| J0hn a răspuns:

Depinde ipostaza / melodia / dansul laughing iti dai seama ca sar si le dau omoru rolling on the floor glumesc. pnm ii las sa se rupa ma rup si eu cu altele cu prietena ei cea mai buna laughing rolling on the floor big grin

| FunkYboy a răspuns:

Da, ma apuca si imi vine sa Il omor pe el, dar cine nu s-ar da la una ca ea?happy

| cornel a răspuns:

Daangry. nu imi plac fazele astea. dar de.

| cornel a răspuns:

Oricum imi trece geloziahee heebig grin

| anonim_9938 a răspuns:

Depinde cum se rupelaughing)

| Vogelspinne a răspuns:

Nu, atata timp cat doar danseaza happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu de ce?!

| Petrika a răspuns:

Pe unii baieti da. dar mie nu mi se intampla big grin. Daca vad ca danseaza cu altcineva... dansez si eu cu alta fata laughing