| Andutsssaaaa a întrebat:

Baieti,voua cum va plac fetele fardate si complicate sau nefardate simple si >naturale?:

Răspuns Câştigător
| PoeTuL05 a răspuns:

Daca te place te place pentru ce esti si cum arati tu natural, toata lumea poate fi frumoasa daca vrea, si desigur fara farduri si chestii d`astea care cand va pupa le ramane tona de fard pe buze.

15 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Naturale :X
cele mai frumoase.
mai ales dimineata dupa somn...

| NuamnumesuntANM a răspuns:

Nefardate simple naturale. PUNCT!; d

| gheorgheasdasa a răspuns:

Ai stricat momentul laughing

| Shatteredx a răspuns:

Sincer, imi plac si fetele fardate si complicate, dar numai noaptea, sa nu fiu vazut de prea multa lume cu ele. Oricum, exista si exceptii. Sunt fete fardate si complicate dar cu gusturi, sunt fete care se stiu farda, nu doar arunca acolo rimel si fond de ten pe fata, sa fie cat mai mult.
Imi plac fetele nefardate, simple si naturale in orice moment al zilei, insa nu as putea sta langa o fata care e atat de naturala incat nici nu se spala pe ochi de uldori sau care nu se stie aranja deloc, fie ea cat de desteapta si inteligenta.

| bloodandpride a răspuns:

Mai bine nefardate, crede-ma, sunteti mai atractive asa

| PoeTuL05 a răspuns:

Natural cel mai bine.Inclusiv parul neindreptat

| Andutsssaaaa explică (pentru PoeTuL05):

Prea naturallaughing.Eu sunt exact inversul cum zici tu...Si sa stiti baieti ca tot ce facem noi e pentru voi ca sa ne place-ti voi, dar nu prea meritatilaughing

| Andutsssaaaa explică (pentru PoeTuL05):

De parca nu v-ar placea sa va pupe cu rujsmug

| Viorel_Gabriel_1993 a răspuns (pentru Andutsssaaaa):

Cine sa va mai inteleaga? laughing

| zdruncinel a răspuns (pentru Andutsssaaaa):

Nu,mie nu-mi place nici rujul si nici glossul ala pentru buze, le urasc laughing

| PoeTuL05 a răspuns (pentru Andutsssaaaa):

Daca te place te place pentru ce esti si cum arati tu natural, toata lumea poate fi frumoasa daca vrea, si desigur fara farduri si chestii d`astea care cand va pupa le ramane tona de fard pe buze.

| Administrat0r a răspuns:

Natural.

| Marius_Florea_1990 a răspuns:

Mie imi plac fetele goale!

| zdruncinel a răspuns:

Cat mai naturale. Urate sunt fetele gletuite pe fata laughing

| Andutsssaaaa explică (pentru zdruncinel):

laughingDa da asa ziceti voi acum...dar nu cred ca asta o si simtitiwinking

| zdruncinel a răspuns (pentru Andutsssaaaa):

Stai linistita ca am destula experienta :* si uite de ex mie la o intalnire cu iubita (daca ar fi) mi-ar placea sa fie naturala, daca iesim mai multi in oras sau intr-un club, o terasa sau mai stiu eu ce atunci e ok pentru farduri, dar in general imi place cat mai naturalahee hee