| iamharrystylesgirl a întrebat:

Baieti,,, vreau sa-mi spuneti cum ar trebui sa fie o fata de treaba,cu care vati dori o relatie serioasa, care ar putea sa va fie sotie?

Răspuns Câştigător
| Coarna_Mihai_1990 a răspuns:

Jingasa, draguta, copilaroasa uneori si matura alteori, sa am cu cine vorbi, sa ma inteleaga, cat de cat inteligenta si deschisa. Este suficient ca sa va intelegi si sa fie totu' frumos o perioada a da si sa am pe cine tine in brate in sensu' sa am pe cine sprijinii si invers :p

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Frumusica, isteata si de treaba!

| TeckTonik997 a răspuns:

Calda, deschisa, iubareata, fara orgoliu, langa care pot visa cu ochii deschisi, care sa nu ma judece orice prostie as spune, fidela, sincera, fara retineri in pat (adica asta nu fiindca asa zic eu si nici nu incerc).

| anonim_4396 a răspuns (pentru TeckTonik997):

Basme