| pissi_8742 a întrebat:

Baietii:Cum va inebuneste o fata? si sa fiti inebunit dupa ea?

3 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Ma innebuneste atunci cand stie sa scrie si sa se exprime intr-un mod coerent si logic.

| Alexander21 a răspuns:

In primul rand,imbracamintea cat mai provocatoare,fusta si decolteu happy apoi parul sa fie aranjat asa cat mai salbatic, machiajul nu prea mult, doar putin pe la ochi si pe la buze cu ruj.Nu o tona...Si desigur, miscarea fundului in timp ce mergehappy restul nu mai prea conteaza la baieti in ziua de azi.

| Oxygen_6101 a răspuns:

Bine zis InsomniaTuningwinking