| Me_4137 a întrebat:

Ce le inebuneste pe fete?

4 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

O să găseşti fete care o să saliveze după tine, şi o să găseşti fete care nici nu o să se uite la tine. Nu poţi întreba ceva general când lumea (feminină) e atât de diversificată happy
Dar, în general, fetelor le plac băieţii sinceri, fideli, care le fac să râdă, care le fac să se simtă protejate, romantici (nu foarte mult, aşa cum a zis şi andreeeeea). Şi apoi, trebuie să ţii cont şi de gusturile fiecărei fete (că vrea unul blond cu ochi albaştrii, unul şaten cu ochi verzi, etc).

| Gya_8215 a răspuns:

Trebuie sa ai ceva al tau special. Daca il aveai numai intrebai ce ne innebuneste.

| andreeeeea a răspuns:

Nu fi foarte romantic. dar nici delochappy
fetelor le plac o combinatiehappy
adica nu ii adu un buchett MARE de flori.adu`i doar un fir de floare simbolik
intelegi?happy

| mona_4803 a răspuns:

In primul rand comportamentul unui baiat este cel mai important.(parerea mea)
Fetelor le plac vorbele frumoase, alintarile, mangaierile tandre etc.

Daca vrei sa cuceresti o fata asta e cheia succesului-comportamentul tau. El te defineste.

Succes.