| anonim_4396 a întrebat:

Baietii in special sa raspunda straight face. voi spuneti ca nu le mai intelegeti pe fete, dar noi ce sa mai zicem. Sa spunem ca v-ati indragostit de prietena celui mai bun prieten din clasa! [subliniez din clasa, deci nu sunteti asa de apropiati si de fete nu prea discutati, mai ales de prietena lui] 1.Cum va dati de gol in fata ei ca o placeti, macar putin? 2. Daca inainte de a fi cu prietenul tau, ei i-a placut de tine, dar nu a fost sa fie pentru ca tu nu stii niciodata ce vrei, acum are 5 luni cu prietenul tau sa spunem, si recent ea te-ar fi intrebat daca nu ar fi fost cu prietenul tau, te-ai atasa de ea, i-ai spune ca ar fi la fel(adica nu te poti atasa de ea cum ai facut si prima data) de teama ca ar putea sa ii zica prietenului tau si sa stricati prietenia? 3.De ce un baiat nu stie sa lupte pentru o fata? straight face

Răspuns Câştigător
| Picasso a răspuns:

Hmmm unele fete sunt naive, dar asta`i` drumul, mai invetzi si din greselile tale, de preferat e sa invetzi din greselile altora, isa p-aia nu prea ii vedem! aaaa uitasem: baiatul nu prea arata sentimentelewinking eee un pic indiferent, isi urmeaza scopulwinking

1 răspuns:
| Joker1958 a răspuns:

Unii baieti stiu sa lupte pentru o fata dar una e o fata alta un prieten adevarat, prietenul te salveaza de la o bataie laughing iti mai da cv de copiat la test it iprezinta fete noi dar nu toate fetele merita sa se lupte cineva pentru ele adica ala lupta se cearta cu prietenu si prietenul cu fata ca dupa 1-2 luni aia sa plece ca nu stie nici ea ce vrea, ar mai fi de pus si intrebarea daca eu nu ma dau la ea ca e cu prietenul meu el ce ar face daca ar fi in locul meu. oricum urat pentru cei care sunt in aceste situatii dar timpul le rezolva pe toatewinking