| july00 a întrebat:

Baietii ". va plac fetele nebune?laughing
Adica, mai indraznete.. Funda!:*

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Îmi stârnești interesul, chiar aș vrea să te cunosc virtual laughing
Da ne plac, cum spuneam să nu sară calul, uite dovada mai sus!

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu aleg mai mult sa-mi desfasor activitatea profesionala si asta e un impediment sa am contact cu fetele + ca nu-mi aporta nici-un beneficiu dar meseria imi da bani si ocupatie.

| ReiVaN a răspuns:

Restul sunt plictisitoare...si minorosite happy

| ZOB a răspuns:

De ce ar trebui...de ce n-ar trebui? Nu.

| Liviucu a răspuns:

Da. Pe mine mă excită teribil firile mai rebele...

| Azµre a răspuns:

În ce sens? Cât de îndrăzneață ești ca să știu ce îți răspund...
Da ne plac dar să nu sară calul!

| july00 explică (pentru Azµre):

Asa..mai deschise..sa faca lucruri traznite..sa fie complicata laughingAdor baietii complicati laughing

| july00 explică (pentru Azµre):

Aham.batting eyelashes
De unde esti?smug

| Azµre a răspuns (pentru july00):

Ți-am lăsat un mesaj ca să nu facem romane aici.

| Azµre a răspuns (pentru july00):

Îmi stârnești interesul, chiar aș vrea să te cunosc virtual laughing
Da ne plac, cum spuneam să nu sară calul, uite dovada mai sus!

| Jakoban a răspuns:

Da

| HouseHouse a răspuns:

Chiar nu stiulaughing Iubesc 3 fete.1 cu minte...2 nebuna... 3sexy si rea.

| IAliveInHell a răspuns:

Da

| BogdanDavidZ a răspuns:

Da

| Veleno1 a răspuns:

Da clar.

| Visionfree a răspuns:

Spontane, dar pana la un punct.

| Abc123aaa a răspuns:

Da, cu cat mai indraznete cu atat mai binehappy