| Evaa a întrebat:

Baietilor le plac fetele indraznete sau mai timide?

Răspuns Câştigător
| matt25 a răspuns:

Oare de ce cand se foloseste cuvantul indraznet toata lumea se duce cu mintea la sex? :-) Fetelor, a fi indrazneata nu inseamna a face avansuri sexuale neaparat. A fi indrazneata are o serie de conotatii. A avea un tupeu util in viata, a fi descurcareata, a fi sexy prin felul ei de a fi, fara sa fie vulgara. Iar astea sunt doar o parte din sensurile unei fete indraznete. :-) Cat despre intrebarea Evei, este subiectiva. :-) Fiecaruia ii place o persoana care se muleaza pe el.

12 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Undeva pe la mijloc. O fata care e mai timida si devine indrazneata in prezenta mea. Sa creada toti ca ea e super timida si noi de fapt sa vorbim orice si sa ne distram si sa ne simtim impreuna minunat happy

NOname
| NOname a răspuns:

Depinde de baiat. Dar de cele mai multe ori - indraznete.

| Lorelai a răspuns:

Depinde de situatie. Sunt momente cand trebuie sa fii indrazneata si momente cand e mai bine sa fii mai rezervata. E perfecta o fata echilibrata, dupa parerea mea!

| stefangeles a răspuns:

Hmm eu sunt timid deci o fata timida mi s-ar potrivi big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Alina. a răspuns:

Intre. Daca esti prea indrazneata esti usoara, daca esti prea timida ii sperii tongue

| Visatoarea a răspuns:

Hmmm...majoritatea prefera fetele indraznete dar eu zic ca trebuie sa fi tu insuti, sa ai propriul tau caracter.

Ai mai mult de castigat in viata.

| yoo_6578 a răspuns:

Eu zic ca mai indraznete pentru ca daca sunt mai timide isi vor incepe viata sexulala mai tarziu(cea ce cred ca nu le convine baietzilor) si daca sunt timide nu sunt de gasca cum ar veni dar nu pot sa zic ca toti baieti simt acest lcru depinde de baiat... sper ca ti-am fost de ajutorbig grinbig grinbig grinbig grintongue

| Pr@jYTuRyC@_DuLkE a răspuns:

In general fete indraznete iar daca sunt si ei timizi fete timide sau daca vor sa devina indrazneti fete indraznete

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Indraznete, dar nu prea indraznete, de exemplu am observat ca baietilor nu le plac fetele aelea care sunt mereu in centru atentiei. Se dau ei la ele, dar de o relatie nici vorba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi plac fetele frumoase laughing

@stefangeles tu ai nevoie de o fata cu initiativa ca altfel o sa auziti greierii big grin

deci o fata care sa completeze baiatul... opusul lui happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

IndrazneteD: