| Anonima4356 a întrebat:

Le plac baietilor fetele timide?

8 răspunsuri:
| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Sigur! O fata timidă mi se pare ok din punctul meu de vedere, deoarece si eu sunt cam timid cu fetele cu toate că in alte domenii nubam aceasta problemă.

| JustStitch a răspuns:

Mie unul da

| AndCat26 a răspuns:

Depinde de fiecare baiat, ce preferinte are.

| Vali1234gahavjygjaka a răspuns:

Da, dc nu?

| Vegeta07 a răspuns:

Da

| PavelLarisaIonela a răspuns:

Asta depinde de preferințele fiecărui băiat. Poate unui băiat sa-i placa fetele timide iar altui băiat sa-i nu-i placa fetele timide.

| OPersoanaAnonima a răspuns:

De preferat timida. Cele mai putin timide(nu stiu care e opusul termenului timid) au tendinta sa te insele, sa aiba amant, chestii. Daca e timida e mai bine, mai mult timp sa invete retete de mancare big grin

| TimofteEric a răspuns:

Da apoi ma face pe mine timid happy