| elasexygagica a întrebat:

Baietzii, cati dintre voi va-ti dori sa o aveti pe Monica Columbeanu in patul vostru?love struck

Răspuns Câştigător
| pedobear a răspuns:

1. Dar daca stau sa ma gandesc, si pe tine te-as dori, asa ca nu stiu daca sunt bun de pus la socoteala.

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu nu ii stric viata omului (lui Irinel Columbeanu) asa ca nu mi-o doresc deloc in patul meu.

| Kazimir a răspuns:

Nu ca mi`e frica sa iau sifilis sau alta BTS...

| Saburo a răspuns:

Tipa nu mi se pare cine stie ce "femeie fatala". Si oricum e mult prea aschilambica la inaltimea pe care o are. La 1, 83 inaltime cat are ea nu cred ca are nici 45 kg laughing poate cu tot cu dulap. Oricum nu e decat o parvenita. La ce trecut avea prin Bacau era vai de capul ei waiting a uitat de unde a plecat si s-a vazut mare doamna de societate. E o vorba veche: "din cocos nu faci gaina si nici din c***a gospodina" no talking Dar se pare ca i s-a terminat norocul. Are grija "bunicul" sa o trimita inapoi de unde a luat-o.

| Parmalat a răspuns:

E misto tipa, bineinteles ca fetele mele din lista de mess si din lista de pe TPU sunt mai misto decat ea happy dar asa ca baiat mi-ar placea sa o iau 1 tura big grin

| Baddboy a răspuns:

Mda prea putini recunosc dar majoritatea ar vrea.
nu zic ca eu nu:p

| BlackRainbow a răspuns:

Dar pe fete nu le intrebi cate dintre ele vor banii lu' Irinel in portofel? laughing

Răspuns utilizator avertizat
| anasch a răspuns:

Şi tu duci lipsă gagico, să mor eu. laughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar azi m-am gandit la ea! NU prea cred, nu sunt baiat dar mi se pare ...fitoasa! Si cam tot timpul cu nasul pe sus din categoria < Eu sunt cea mai smechera > Cam iritant. E frumoasa, buna si tot ce vrei, dar caracterul cam praf, sincer:d

| essther19 a răspuns:

E prea galeata, cred ca ar intra toti barbatii din Romania "in ea"!laughing

| Bojemoi a răspuns:

Nu stiu.