| Liniutzzaaaaaa a întrebat:

Hey Baietzii :X! Ce va place cel mai mult la o fata? >: FUndaa + Vot :X [Sincerr]

Răspuns Câştigător
| TedMosby a răspuns:

Buna, Diana! Ei bine, raspunsurile la aceasta intrebare pot varia foarte mult. Exista insa, cateva elemente feminine placute tuturor baietilor.Mai intai de toate, sanii.Aceste ''bijuterii'' ale fetelor sunt foarte placute ochiului masculin.Reprezinta,de asemenea, un simbol al feminitatii.In cel de-al doilea rand, buzele, senzualele buze ale unei fete... ahhh... ohhh? scuze, plecasem cu gandul in alta parte laughing. La unele fete si zambetul este o calitate predominanta.Sunt foarte multe lucruri placute la o fata, corpul, atunci cand isi musca buza de jos, comportamentul, gesturile implicit. Ei bine, cam atat am avut de spus! Sper ca iti va placea raspunsul meu.

1 răspuns:
| Liniutzzaaaaaa explică:

Nu vrei mai bine sa imi dai idu tau?