| Luiza89 a întrebat:

Barbatii urasc sa fie refuzati, se simt mizerabil si vinovati ca si cand ar cere ceva ce nu li se cuvine sau nu ar merita.
La fel de vinovati se simt cand partenera sta lesinata pe pat, ca o papusa inerta, doar acceptand un act sexual, fara sa participe cu placere.
Barbatii sunt, de obicei, entuziasti in privinta sexului. Si vor sa vada la partenerele lor acelasi entuziasm. Cu cat o femeie e mai spontana in pat, cu atat mai bine, spun ei...
Sunteti cam calici, nu credeti? Men, s-au nascut in sex apelhappy

14 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

Deci: 1. Toata lumea uraste sa fie refuzata, nu doar barbatii. Si nu ne simtim mizerabili si vinovati ci doar tristi.
2. Cand partenera e o vaca bleaga in pat nu ne simtim vinovati ci dezamagiti si suparati ca am dat peste inca o vaca care nu intelege ca sexul se face in doi.
3. Si femeile sunt la fel de entuziaste in privinta sexului pentru ca sunt si ele oameni. Doar ca barbatii ar face sex cu aproape oricine dar femeile ar alege pe cel mai bun.
Evident ca o femeie spontana cu imaginatie si fara inhibitii in pat este super, nu vor si femeile acelasi lucru de la un barbat?
4. Noi suntem calici? Deci o femeie vrea sa stea intinsa pe pat si intre timp barbatul sa faca tot, ca doar e treaba lui, nu? Va asteptati sa va faca sex oral pentru ca vi se pare ca asa e normal dar cand va e randul va scarbiti. Va asteptati sa stie absolut toate locurile unde va place sa fiti atinse si cum sa fiti atinse FARA SA COMUNICATI, practic sa va citeasca gandurile.
Femeile nu se gandesc niciodata la partener decat la ele. Pentru ca au in minte doar asta "eh el isi da drumu doar daca ma penetreaza, dar eu am nevoie de preludiu si pupaturi si tot felul". Poate ca sunt barbati care nu prefera decat sa penetreze cat mai repede sa dea din fund si gata. Dar nu toti suntem la fel.

| Aditzu a răspuns (pentru EnvyU):

Bv pentru raspuns!

| Aditzu a răspuns:

In primul rand vreau sa felicit baietii (envy, corbul si ray25) pentru raspunsurile lor excelente.
2. eu nu ma simt vinovat sau mizerabil cand mi se refuza ceva, ci mai de graba dezamagit de alegerea persoanei de a refuza, ne-stiind macar sau ne-avand curiozitatea de a sti de ce sunt in stare.
Si cred ca asa se simt toti baietii de calitate care au coloana vertebrala, au o mentalitate geniala, stiu ce vor de la viata si mai ales stiu de ce sunt capabili.
Ajungem sa ne para rau de voi cand ne refuzati, ne-stiind ca poate 1-ul ca noi face cat 10 de-ai vostri.
Eu cel putin asta cred pentru ca (repet) stiu de ce sunt in stare.
Din ceea ce ai scris tu, eu inteleg (cred ca si restul baietilor sunt de acord) ca faci parte din acea categorie de fete care sta sa-i pice din cer si nu face nimic. (no offence!).
Partea cu "calici"deja nu se mai merita sa o comentez.e penibil ca tot noi sa fim aia calici, cand se stie ca femeile sunt cele mai pretentioase pe plan sentimental. (majoritatea).
"men, s-au nascut in sex apel"? laughing) in primul rand e "sex appeal"si inseamna cu totul altceva decat ce ai vrut tu sa spui...

| Aditzu a răspuns:

De unde stii tu ce e de mine si ce nu?! nu ma cunosti happy
Iar felicitarile le-am facut pentru ca apreciez cu adevarat ceea ce altii spun (doar doar pe site-u asta) si este de calitate.

| Aditzu a răspuns:

Raspunsuri mai Lame decat astea poti sa ai?! pariez ca esti singura laughing la cum judeci.

| DeathIncarnate a răspuns:

Ne simtim noi mizerabili si vinovati?laughing
Nu draga mea,ne trece intr-o ora maxim daca stam cu tovarasii, stai linistitahappy
Cat despre sex, voi sunteti niste jucarii sexuale care odata pe luna se strica, si apropo lasa vrajeala, nu va frecati non-stop asa ca scuteste-mahappy

| RAY a răspuns:

Cu toti ne simtim aiurea cand nu avem ce ne dorim asta e ceva universal la orice fiinta care exista pe pamant sau in univers de asta si traim speram sa avem ce ne dorim

un barbat vrea sex asa am fost programati noi masculi ca sa inmultim specia cat mai repede posibil si cu cat mai multe partenere, sunt uni care le pasa daca partenera lor se simte ok in general se asteapta sa geme de placere, multe femei mimeaza asta
nu stiu cat de spontana poate fi o femeie in pat adica ce sa faca, in fine, nu stiu unde ai auzit tu astea, eu stiam ca barbatul i place ca sa faca totul sa fie autoritar in toate

| Aditzu a răspuns (pentru RAY):

Bv pentru raspuns

| corbulalbrosu a răspuns:

Decat un sex facut doar ca sa fie, asa a lehamite sa ne aflam in treaba, mai bine o masturbare sanatoasa viguroasa. Vorba aia devenita clasica: "O laba buna la vremea ei face mai mult decat un sex prost facut cu mai multe femei" laughing

| Aditzu a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Bv pentru raspuns

| pufulescu a răspuns:

Asta ce vrea sa fie, propaganda feminista? Parca era TPU, nu femeia-moderna punct ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iar tu posezi inteligenta unei gaini si te pasioneaza generalizarile cretionoide, nu crezi?

| IDede a răspuns:

Nu este corect ceea ce spui. Chiar deloc. Fara sa vrei, denumesti barbatii niste egoisti sexuali. Sunt alti barbati care in timpul actului sexual se gandesc doar cum sa isi satisfaca partenera. Si uneori femeile sunt mult mai egoiste in pat fiindca toate se asteapta sa aiba orgasm si daca nu il primeste trece la urmatorul ca poate ala ii mai bun. Sa fim sinceri, sunt barbati si femei la fel. Si trebuie sa ii dau dreptate lui EnvyU. Barbatii cand ofera un oral este minunat insa cand este vorba ca o femeie sa o faca sunt scarbite de chestia asta ca vai Doamne ele sunt prea doamne pentru chestia asta. Sexul este un act in doi, nu unul in care altul face totul si celalalt asista cu privirea.

| GgAnett a răspuns:

Eu ca femeie consider ca sexul e o arta, si nu stiu, la cat de mult imi place nu as puea sta fara sex. Fiecare particica a mea cere sex in anumite momente sau zile, si daca e sa aleg nu as alege un barbat nepriceput la asta, eu avand experienta, as alege pe cineva cine sa ma satisfaca, si eu sa-l satisfac la randul meu. Spontaneitatea e bine venita atat din partea femeii cat si a barbatului. Dupa un timp crede-ma ai deveni frustrata daca nu ai avea parte de un sex bun. Si parerea mea e ca femeile care nu vor sex, inca nu au avut parte de un sex genial, si nu stiu ce inseamna cand esti complet satisfacuta