| unknow a întrebat:

Blonda sau bruneta; parul scurt sau negru; inalta sau potrivita; slabutza si ca forme sau putin `rotunjioara`hee hee? ochii inchisi sau deschisi? buze groase, potrivite, sau subtziri? j dupa toate astea... dc asa si nu altfel? dau fundoiu >:

3 răspunsuri:
| unknow explică:

Ce, Gabi87; te`ai simtit jinit?! de mi-ai raportat raspunsul?! nu suporti adevaru?! imi pare rau sa te dezamagesc dar asta e, si doare! mai rau te`ai injosit facand asta, in loc sa infrunti! O las asa, dar asta doar pentru a te simti tu multtt mai ijosit b-)
oricum, bv, ai mult tupeu! sa te iei de mami a mea! ce faci de fapt?! thinking raspunzi jignitor si nepoliticos la intrebarile mele, eu iti intorc `raspunsurile` si la intrebarile mele, si la ale tale! iar tu, de ciuda ca am dreptate, incerci sa ma jignesti fara motiv?! stai ca n-am inteles?! si dupa asta, la raspunsurile mele te simti jignit si prea penibil?! baietica, oftica nu-i buna, sa stii! mai ales ca tu esti ala nesimtit care ma calca pe coada, laughing eu ma intorc si te mutilez cu gherutzele, mai ales cand e vorba de mami! b-) sper ca ne-am inteles! si ca de acum incolo, ca sa nu te mai pun in postra de penibil mai bine iti ti gura; ca daca nu, nu o mai las asa, ca acum, sa te simti doar u penibil, o sa continui, pana o sa fi penibil in fata tuturorwinking mai pushtyulika b-) happy

Răspuns utilizator avertizat
| MusicMakesMeFreeXD a răspuns:

Shaorma cu de toate