| LikeABossBaby a întrebat:

Buna:* baieti cum ati vrea sa fie fata perfecta : par lung sau scurt, inalta, sau scunda, ochi caprui sau albastri, blonda sau bruneta, copilaroasa sau matura, buze subtiri sau groase, grasuta sau slabutza, foarte dezvoltata sau "plata"happy astept raspunsurile voastre sincere big grin multumesc:*

5 răspunsuri:
| opium a răspuns:

Par scurt,scunda,ochi caprui,bruneta,copilaroasa,buze subtiri, grasa, plata.

| BRG a răspuns:

Bună aș vrea să fie blondă, mică de înălțime, și bineînțeles pe tocuri.

| eugenl a răspuns:

Nu conteaza cum arata, sa ma iubeasca si sa formam perechea perfecta. Mie mi s-ar potrivi o fata mica de inaltime, si eu sincer as prefera ochii albastri.

| Ionutznutzy a răspuns:

Nu poti alege cate una din variante fiindca nu ar duce la un rezultat pe care sa poti spune ca e descrierea unei fete perfecte. Important este sa existe un anumit echilibru si sa se potriveasca fizic cu partenerul (rar vezi o fata de 1.50 cu un baiat de 1.90).
par scurt sau lung, buze ochi astea conteaza de gusturile fiecaruia si de aspectul corpului in general.

| VelAndrei a răspuns:

"Gusturile nu se discuta" sunt uni cărora le place înalta altora scunda unora blonda cu ochii albaștri altora bruneta cu ochii verzi. Deci fi cum vrei tu sa fi și se va găsi un print...