| LikeABossBaby a întrebat:

Buna baieti :*cum ati vrea sa fie fata perfecta : par lung sau scurt, inalta, sau scunda, ochi caprui sau albastri, blonda sau bruneta, copilaroasa sau matura, buze subtiri sau groase, grasuta sau slabutza, foarte dezvoltata sau "plata"happy astept raspunsurile voastre sincere big grin multumesc:*

1 răspuns:
| MrLentziu a răspuns:

Par lung, inalta [dar nu mai inalta ca mine rolling on the floor], ochi albastri, bruneta, copilaroasa, buze? - normale ca dara nu imi trebuie cine stie ce buzuca laughing, iar asta cu dezvoltarea pai cam : intre - intre, dar sincer femeie visurilor mele din pacate nu exista sad!