| andulicious a întrebat:

-.-bonjour @ am si eu p problema :-ss a inceput sa imi placa de o fata, o cunosc de mai mult timp dar in ultimu' timp vorbim mai des, imi trimite emoticoane pe mess gen [ :* / big hug / :X ], vorbeste frumos cu mine radem thinking acum cateva zile avea un status ceva de iubire si am intrebat'o despre cine e vorba si mi-a spus ca de toti chiar si pe tine te iubesc ca prieten.
Intrebarea este sa incerc sa ii spun ce simt? Daca da acum sau sa mai astept 2-3 saptamani ca sa se 'imprietenim' mai bine? fundoiii; 3

Răspuns Câştigător
| daassh a răspuns:

Cel mai bine marturiseste sentimentele tale sunt sigur ca va aprecia si poate si ea simte la fel.

2 răspunsuri:
| Adriam a răspuns:

Asta e problema noastra (a baietilor), cum o fata iti zambeste iti zici "gata am dat-o si pe asta pe spate"."chiar si pe tine te iubesc ca prieten" tu ai zis-o, poate e doar foarte sociabila, trebuie sa iti alegi f. bine momentul, spunandu-i ce simti pentru. ea ar putea s-o faca sa se departeze de tine daca nu iti impartaseste sentimentele, totul ar devenii ciudat intre voi. Oricum ai de pierdut o frumoasa amicitie cu respectiva ceea ce poate insemna mult sau putin pentru tine

| DeeaLoveYoo a răspuns:

Parerea mea este ca ar trebuie sa ii spui ceea ce simti pentru ea. inainte sa fie prea tarziu... happy. Asculta ceea ce'tsi zice inima happy... Sper ca tsi'am fost de ajutorwinking.