| AndreiuuMrrr a întrebat:

Bonjour :] i have a problem.
Deci... m-am indragostit de o fata; x vorbesc cu ea de 3 zile doar.
In astea 3 zile ne'am apropiat foarte mult unu de altu'
Intrebarea este :-s sa ii zic de acum ce simt pentru ea sau sa mai astept putin? Nu vreau sa par disperat :-s fundoii :3

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Nu, mai așteaptă mai scoate-o afară, și îi spui mai târziu!

9 răspunsuri:
| doc69 a răspuns:

Toate nelamuririle si itnrebarile dezolvata-le cu ea. daca raspunde si cresteti impreauna ok daca nu ti-ai primit deja raspunsurile

| PlayWithMe a răspuns:

Omule, mai usor cu asa ceva, apoi te intorci inapoi si spui ca suferi.Stai si tu si gandeste-te si vezi daca ai ceva in comun cu ea, ca daca iti place decat fizic, nu stai sa iti pierzi timpul cu ea, mai bine te distrezi si tu putin si aia e.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Esti disperat, pas cu pas bre, poti manca un tort odata?

| EdwardTeach a răspuns:

Ce DRĂĂĂĂĂĂĂĂGUUUUUUŢ, te-ai "îndrăgostit" de ea după 3 zile de vorbit. Cred că ai nişte sentimente puternice ascunse acolo în tine.

| AndreiuuMrrr explică (pentru EdwardTeach):

Heeei
N'am zis ca m-am indragostit de ea de 3 zile
Sunt indragostit de ea de mai mult timp, de 3 zile VORBESC cu ea straight face

| AndreiuuMrrr explică:

Multumesc de raspunsuri big hug!

| Fatanumarul1 a răspuns:

Interesanta intrebare straight face

| world4u a răspuns:

Trebuie sa analizezi dicutia daca observi elemente de joaca precum un usor flirt(citeodata neobservabil pentru baieti)poti considera ca te simpatizeaza. Daca aveti macar un cunoscut comun de dorit genul feminin ca sa nu fie concurenta si mai bine o persoana de incredere o poti intreba despre sentimente si abia pe urma sa ii spui dar daca nu aveti prieteni comuni vorbeste cu mai mult timp cel putin 2 saptamini si apoi propune-i sa va intilniti dar nu uita caorice fata vrea romantism in relatii dar si in conversatii fii ingenios si cred ca ai putea sa imi mai adresezi intrebari. Sper ca te-am ajutat)

| world4u a răspuns:

Trebuie sa analizezi dicutia daca observi elemente de joaca precum un usor flirt(citeodata neobservabil pentru baieti)poti considera ca te simpatizeaza. Daca aveti macar un cunoscut comun de dorit genul feminin ca sa nu fie concurenta si mai bine o persoana de incredere o poti intreba despre sentimente si abia pe urma sa ii spui dar daca nu aveti prieteni comuni vorbeste cu mai mult timp cel putin 2 saptamini si apoi propune-i sa va intilniti dar nu uita ca orice fata vrea romantism in relatii dar si in conversatii fii ingenios si cred ca ai putea sa imi mai adresezi intrebari. Sper ca te-am ajutat)