| NuamnumesuntANM a întrebat:

Bun dc fetele se uita la un baiat cu coada ochiului si daca le vezi se uita in alta parte mi s-a intamplat cu 2 fete foarte frumoase cand am vazut-o pe una ca se uita m-am uitat in ochii ei imd s-a uitat la altceva iar alta de fiecare data cand merg sa arunc cv sau cand ma intorc de la baie sau chestii de genu se uita la mine fixlaughing ce inseamna aceste lucruri si dc le fac?

4 răspunsuri:
| dragosh a răspuns:

Inseamna ca sunt timide dar ca te idolatrizeazalaughing.
Se vor bate pentru tine crede`ma. Daca era una mai ziceam dar asa..2...nu au cum sa imparta acelasi armasar asa ca vor recurge la paruialalaughing

| Ađřıαηηα a răspuns:

Heii happy.
Poi sa-ti spun parerea mea.
Sunt 2 tipuri de fete in lumea asta. :
1 - Cele timizi [ cele care sunt atat de rusinoase incat nu se uita nici in ochii unui baiat laughing din pacate fac parte din aceasta categorie q toate ca incerc sa ma schimb:l ]
2. - Cele tupeiste :l [care nu au nici`un fel de ezitare laughing sa se uite in cohii unui tip sau sa se faca observata happy ]
Cel mai bine e sa fi intre. Adica nici prea timida sa ti`o ia alta inainte si sa te faca de ras incat sa pari proasta dar nici asa tupeista incat sa te iei q toti in gura si sa te faci singura de ras happy
Deci. in concluzie alea care te privesc in continuu chiar si cand te uiti la ele :l sunt acele tipuri de fete tupeiste :l care ar face orice pentru a`si indeplini scopurile iar cele care se uita pe sub coada ochiului la tine si cand te uiti in ochii lor intorc privirea sunt cele timide care se rusineaza repede happy

| MsLady a răspuns:

Pai ne rusinam blushing. Acum si tu! Eu personal nu imi intorc privirea si continui devil. Poate fetele alea sunt mai rusinoase de felul lor! Si se uita la tine deoarece te simpatizeaza, te plac sau poate a fost doar o coincidenta.
Sper ca te-am ajutat! :*