| fiara14 a întrebat:

Bun vreau sa stiu si eu o chestie sunt prieten cu o fata de 7 ani si vreau sa trec la urmatorul stadiu( de iubiti) dar ea este genul care nici nu vrea sa auda de chesti de genul ce ma sfatuiti sa o fac adica cum sa o intreb sau ce sa fac?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sincer te milogesti de ea, 7 ani omule pe bune, logic ca te refuza si eu te-as refuza asa disperat esti?

| Happyjump a răspuns:

Dupa 7 ani, cred ca te refuza, mai bine nu strica prietenia, da-o încolo de iubire, oricum v-ati fi despartit, mai bine rămâneti prieteni.

| vaporwave a răspuns:

Te intalnesti cu ea, o scoti la un suc, vorbesti cu ea despre cum iti e frica sa nu pici eu stiu ce examen pentru ca esti un pătuț si nu ai facut nimic, daca nu se ofera ea sa te consoleze ii sugerezi tu asta subtil, mergeti la tine, iei si tu o sticla de vin rosu, cand ajungeti la tine desfaci sticla si transformi discutia in una despre ea, nu mai vorbesti despre tine, o faci sa rada putin si dupa ce-a baut vreo 2 pahare de vin si o vezi ca se inroseste ca proasta si se uita in jos mereu cand va intersectati privirile ii spui ca pare tensionata, te oferi sa-i faci un masaj, o masezi putin pe umari si stai cat mai aproape de ea ca sa-ti simta respiratia, incepi incet s-o dezbraci, daca o vezi ca ezita putin continua nu-i arata ca esti nehotarat, dupa ce ai dezbracat-o complet ii spui sa isi acopere ochii pentru ca ai o surpriza pentru ea la tine in camera, o duci la tine in dormitor si-i arati colectia ta de bakugani si diploma la geogra dupa care o dai afara din casa si ii spui ca e o ta.rfa hoata care vrea sa-ti fure virginitatea si sa te opreasca sa ajungi vrajitor.

| Anonimaaaaaaaaaaa69 a răspuns:

Surprinde-o cu un trandafir, apoi intreab-o. Nu cred ca ai primi un refuz.

| RaclalTm a răspuns:

Strici prietenia dintre tine și ea în primul rand, oricum ai proceda. Dacă îi spui s-ar putea sa te refuze și tot odată sa pierzi și prietenia. Dacă treceți sa nivelul următor la fel o sa o pierzi, de la iubire sa mai revii la prietenie greu :-)