| ing3rd3mon4u a întrebat:

Aceasta intrebare este pentru Baieti in special, pot raspunde si fetele.no problm.fiti sinceri si fara sa fiu luata la misto.

De ce nu apreciatzi cand cineva va face un cadou sau sa apreciatzi macar gestul ca a incercat sa va faca un cadou?

De ce sunteti atat de rautaciosi si rai cu noi fetele?

Va face placere sa stiti ca ne faceti sa plangem si sa suferim?

Dau fundita la cel mai bun raspuns iar la restul voturiwinking

Răspuns Câştigător
| Alystar a răspuns:

Eu cred ca intrebarile astea sunt pentru un baiat la care tu tii si te-a dezamagit, dar am sa incerc sa iti raspund :
1. Eu apreciez cand o fata imi face un cadou (oricat de banal ar fi el) dar daca nu tin la fata respectiva apreciez si atat.
2. In general cand un baiat e rautacios cu o fata, acel baiat o place pe fata dar nu stie cum sa se bage in seama, mai sunt si cazuri in care o fata se tine dupa un baiat iar daca acesta nu o place incearca sa se poarte urat cu ea ca sa scape de aceasta (e mai bine sa ii zici in fata dar nu toti au curaj)
3. Daca un baiat tine la o fata nu ii va face placere sa stie ca ea plange si sufera, dar daca nu tine deloc la ea nici nu ii face placere dar mai ales pur si simplu nu il intereseaza daca plange sau daca sufera.
Pe langa raspunsurile astea, pot sa zic ca mai exista un specimen de baiat care este rautacios, si care ii face placere sa vada pe cineva suferind, acel specimen este un idiot care se crede cel mai tare, pana o sa pice in plasa unei bunaciuni care o sa-i dea cu tifla-n cap si o sa-l faca de ras, apoi el se va razbuna in continuare prin comportamentul lui pe orice fata are ocazia.
sper ca am fost de ajutor

7 răspunsuri:
| Lk_Lucian_1990 a răspuns:

Depinde de baiat si de educatia pe care o are. Eu spre exemplu urasc surprizele, dar stiu sa ma prefac astfel incat sa nu supar/ranesc persoana respectiva. Totul tine de educatie si de bun simt.

| ComatoseWine a răspuns:

De obicei baietii isi bat joc de fetele proaste, obsedate si de cele care nu pot sa stea o saptamana fara un prieten.Nu ai vazut fete care au baietii la picioare, care se respecta, pentru care prietenul ei face orice? Eu am vazut. Daca tu nu te respecti atunci cine? Plus ca asa cum sunt si fete proaste gasim si baieti tampiti si prost-crescuti.

| just4funx a răspuns:

Pe de exemplu eu imi bat joc de fetele care merita gen fite puf-puf tupeiste etc, nu ma iau niciodata de alea care stau pe fundu lor, si gestu conteaza

| hunterpainting a răspuns:

Depinde de cadou. Eu nu apreciez cadourile banale.
in mare parte pentru ca meritati.
nu

| thegame9 a răspuns:

Nu toti baietii fac asa.eu unul glumesc cu ele iar daca vad ca se supara incerc sa le impac laughing

| silviu67 a răspuns:

Deci servus pai sincer nu prea stiu ce sa raspund ...nu cred ca apreciem cadoul pentru ca 1 la mana suntem prosti daca facem asta... (cel putin uni) suntem rautaciosi cu fetele pentru ca e posibil sa avem o afectiune fata de respectiva.
sincer mie nu imi place sa fac o fata sa sufere sa planga de obicei
fac invers incerc sa le ajut sper ca ti-am raspuns la intrebare happy

| ing3rd3mon4u explică (pentru silviu67):

Cand zici ca : suntem rautaciosi cu fetele pentru ca e posibil sa avem o afectiune fata de fata respectiva cam la ce te referi?
imi poti da un exemplu?
eu am pus intrebarea pentru ca eu de sf valetin am fc un mic gest.care nu a fost apreciat de iubitul meu si pe deasupra a zis si ca nu ii place.si altele chestii urate. Pe cand eu eram bucuroasa ca am fc acest gest, ca sa simta si el...stii.gandindu'ma la el.pe deasupra e si ziua lui de nume.dar ce sa zic.m'a dezamagitoh go on.