| geogi a întrebat:

acum cateva saptamani tot mergeam in sat la bunici si acolo sta un baiat pe care il plac dupa cateva zile am aflat ca si el m`a place, vorbeam foarte des la tel pe mess si ne int cand mergeam in sat. Intr`o seara am mers la un gratar mai multi prieteni el se tot dadea la mine si mi-a propus sa fim impreuna am acceptat fiind inebunita dupa el, da a doua zi mi-a trimis un sms in care imi zicea ca nu este posibil sa avem o relatie din cauza ca eu stau in oras si el in sat si ne-am intalni rar si el s`ar gandi tot timpu "ce fac" "cu cine" si tot felul de chestii din astea.

Unde vreau eu sa ajung ii ca ne vedem in fiecare saptamana fara sa vrem la tel nu vb si nu stiu ce sa mai fac din cauza ca tot timpul cand is in sat is obligata sa il vad pentru ca avem prieteni comuni si cand iesim afara iesim toti si nu mai stiu ce sa ii spun cum sa reactionez un pic de ajutorbig grin... dau fundita:X.

Răspuns Câştigător
| d3utzzu a răspuns:

Inseamna ca el a mai trecut prin asta si nu vrea sa fie ranit! Asa ca du-te la el i-al de mana, sau poti chiar sa ii dai un sarut :d dar nu lung ca poate nu ii place.Si spune-i ca tu chiar tii la el si nu il vei insela. Daca nu te crede spune-i,, daca te-as fi inselat sau mi-as fi batut jog de tine as mai asteptat atat dupa tine?'' FUNDA pls?big grinhappy

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde la cat timp va vedeti, daca e multa vreme si nu va vedeti in fiecare weekend atunci el are dreptate si nu are rost sa fii cu el.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vă omoară distanța. Îl privești ca pe un amic.
Pa, pa.

| Lummy a răspuns:

Pai ar trebui sa vb serios cu el(undeva doar voi 2) si sa ii intrebi ce are de gand cu tine, cu voi. spune-i ca esti innebunita dupa el si ca nu ai fii in stare sa il inseli. asa as face eu daca as fii in locul tau. e mult mai dur sa il vezi mereu si sa nu stii ce gandeste.parerea mea:*

| rossCopperman a răspuns:

Daca ti-a zis asta inseamna ca mai are pe cine si nu vrea sa te raneasca dar daca tine mult la tine si te iubea iti punea dar asa ca nu mai putem fi impreuna asta inseamna ca a fost o minciuna de a lui (intr-un fel si-a batut joc de tine nici chiar batut joc in genu s-a jucat cu sentimentele mele )asa mi s-a intamplat si mie numai ca la mine relatia tot asa era si la mine a tinut 2 luni si ne-am despartit findca nu l-am sarutatlaughingrolling on the floorAi grija Numai bine :*