| Aanonnim a întrebat:

Acum o saptamana am avut contact sexual neprotejat si iubitul meu a spus că nu a ejaculat la interior dar eu am simtit ceva mai ud decât de obicei. De o saptamana am greață aproape permanenta si nu mai am pofta de mâncare, m-au durut mameloanele câteva zile iar acum mi-a venit ciclul menstrual putin cam ciudat intr-o culoare foarte închisă. Poate fi o sarcina? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Atunci nu e sarcina

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ai mult sange? Sau cateva picaturi?

| Aanonnim explică (pentru Adry05):

Mult, chiar mai abundent ca in datile trecute

| Aanonnim explică (pentru Adry05):

Multumesc!

| Adry05 a răspuns (pentru Aanonnim):

Atunci nu e sarcina

| Emilian65 a răspuns:

Nu poti fi gravida daca actul sexual a avut loc cu cateva zile inainte de venirea menstruatiei.

| LoveSleep a răspuns:

Când a zis că nu a ejaculat în tine tu nu te-ai gândit că unde a terminat? Sau a terminat subit că începea Insula Iubirii?

| Teo29 a răspuns:

Buna, ti-am lasat si eu un mesaj in privat, cand doresti te rog sa il citesti.

Multumesc!

| Madesz a răspuns:

Da, evident, e foarte probabil. cumpara un test de sarcina

| Aanonnim explică (pentru Madesz):

Dar totusi mi-a venit menstruatia peste...este posibil?

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Aanonnim):

,,Dar totusi mi-a venit menstruatia peste...este posibil?""
NU ai specificat in mod cert, clar si precis ....Peste ce?