| Madalina_8012 a întrebat:

Acum o saptamana ma plimbam cu prietena mea prin oras, si ne-am hotarat sa ne asezam pe o banca. Am stat, am povestit iar dintr-o data am vazut un tip foarte dragut. De cand l-am vazut, ne-am plimbat mereu pe acolo si ma tot uitam la el, si el se uita la mine dar cam atat. Sunt o fire foarte timida si nu stiu ce sa fac. Nu stiu cum sa fac sa vina macar la banca unde stam noi si sa intre si el in vorba. De 2 zile nu am mai fost pe afara si simt ca imi e dor de el, pur si simplu m-am indragostit.Astept raspuns.

Răspuns Câştigător
| Ramonaaaa a răspuns:

Buna Madalina ^^
Foarte draguta situatia ta, parerea mea happy.Te duci acolo unde l`ai intalnit prima data sau unde stii tu ca poti sa dai de el si te plimbi prin jurul lui cu rolele. Apoi te lovesti si cazi laughing.
Sau treci prin fata lui(chipurile sa te duci la magazin) si scapi fix in fata lui inghetata.Asa o sa fie nevoit sa te bage in seama laughing poate chiar sa-ti cumpere o noua inghetata, haa smug? Atunci ii ceri frumos id si de aici restul` este istorie :X
Bafta :*

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pai alta cale nu e doar sa il saluti si sa incepi sa comunici cu el.

| Nextone a răspuns:

Nu draga Puffy ea este tot fata si se plimba cu prietena ei care este tot fata si la u moment dat userul Madalina a vazut un baiat de care s-a indragostit.Asa Madalina chiar ca te-ai indragostit.Pai trebuie sa intri in vorba cu el cumva sau macar sa ii afli numele poate il gasesti pe facebook.Sti faza aia cu bufnitul in cel de care iti place 'din greseala"? o poti folosi daca lasi timiditatea deoparte laughing bafta!

| tuGatita a răspuns:

Hmm...mai plimba-te prin acel parc. cat de des poti. poate ai noroc si il revezi. iar atunci nu pierde ocazia. baga-te in seama cu el. daca nu.mai bine il uiti. daca nu il vezi iti va trece

| AnnY98 a răspuns:

Deci din curiozitate uh esti fata sau baiat?laughing habar nam.ma rog daca esti fata ar trebui sa te gandesti si la actualul tau prieten...si daca nu... poti usurel sa te desparti de el si sa fi cu "baiatul din parc". daca nu vine el la banca la tine, te poti duce uh usurel la eltongue.BAFTA!happy

| Puffy1721 a răspuns:

Est gay? big grin...te plimbai cu prietena si te ai indragostit de un "el"!

Răspuns utilizator avertizat
| Lumyyy123 a răspuns:

Wow cred ca asta e dragoste la prima vedere! pai cred ca ar trebui sa uiti de el (chiar daca il placi la nebunie crede-ma stiu cum este:-(() si sa cunosti alt baiat