| Emilia1015 a întrebat:

Acum o saptamana un baiat in varsta de 19 ani mi-a trimis mesaj pe facebook si asa am inceput sa vorbim.Doua zile am vorbit mult de tot,ne-am si intalnit. Dupa au urmat cateva zile in care m-a tratat cu indiferenta si daca a vazut ca si eu procedez la fel, m-a sunat si m-a intrebat daca sunt bine si de atunci iar am inceput sa vorbim.De ieri din fata mea si frumusete nu ma scoate, am impresia ca ma place.Voi ce credeti? Daca ma place sa-i acord o sansa?

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Asa fac toti baietii: spun minciunele si fetelor le place asta! In ceea ce priveste sansa, eu cred ca el trebuie sa ti-o acorde tie, nu invers! Tu deja esti cucerita!

| DnZuuL a răspuns:

Baiatu joaca inteligent.A vorbit o perioada cu tine, dupa te ignora, si dupa iarasi te cauta. fara sa-ti dai seama te vei atasa de el..cat despre sansa, de ce nu? daca ti-e deja-ti place de el, de ce nu?

| Ioanna55 a răspuns:

Buna, eu zic ca merita o sansa happy