| pAuU_5976 a întrebat:

Heii TPU.am 13 ani si am avut un prieten pana ieri. el este de aceeasi varsta cu miine.eu m`am combinat cu el cu ajutorul celei mai bune prietene a mele.inainte ca fostul meu pr (Serban) sa se combine cu mine o placea foarte mult pe prietena mea. avand in vedere ca ei doi sunt si vecini.am tot incercat sa aflu mai multe despre el prin intermediul ei.pana intr-o seara cand eu cu el am vorbit pe mess si am inceput sa ne placem.ne-am combinat iar dupa aceea el a plecat o saptamana in cantonament cu fotbalul.cand a venit mi-a trimis mesaj ca vrea sa ne despartim. dupa aceea prietena mea m`a sunat fericita spunandu`mi ca de fapt Serban a vrut sa fim impreuna doar ca sa o faca pe ea geloasa. iar cand m`am intalnit cu prietena mea la antrenament imi vorbea doar de Serban si imi spunea ca de fapt ea se sarutase de mii de ori cu el.am tot intrebat`o daca ea il place dar imi spune ca nu. voii credetii ca il place? si atunci de ce se comporta asa cu mine? pentru ca suntem cele mai bune prietene.ma ajutatii va ro? urgent.mersii mult. fundiita.sadsad

Răspuns Câştigător
| Kidd13 a răspuns:

Pai."pauu".aceea nu e prietena.winking.ar trebiu sa renunti a amandoi.stiu ca este greu, dar fa si tu sacrificii daca vrei sa-ti fie
.mi s`a intamplat si mie. ceva asemanator. si am incercat sa uit.si am renuntat la aman2 [ cea mai "buna" "prietena.si la acel tip].happy.si ea desigur il place

2 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Il place, doar ca nu vrea sa recunoasca :-s

| NoMoreRegrets a răspuns:

Parerea mea e ca prietena ta tine la el. Dar, asta devine o problema doar atunci cand in urma relatiei pe care ai avut-o cu el tu mai simti ceva. Daca el a facut asta pentru a face-o geloasa, sfatul meu e sa cauti alt baiat care sa te merite cu adevarat si sa-ti continui prietenia cu acea fata pentru ca pana la urma singurul vinovat este Serban. fundita?batting eyelashes