| Aniiia a întrebat:

BUNA! acum vreo 2 ani am cunoscut un baiat la verisoara mea. trebuia sa ma duc cu verii mei dupa vaci si el a venit sa se joace cu varmiu. dar i-am spus ca trebuie sa mergem... si a venit cu noi. cand am ajuns m-am certat cu varmea si am inceput sa merg acasa. si el a venit dupa mine am vorbit neam distrat. cand am ajuns cu totii acasa, el m-a dus sub un tei si mi-a spus ca ma place. e posibil ca si acum sa ma placa?

Răspuns Câştigător
| floryn19 a răspuns:

Daca

Daca i-a placut de tine sigur te va placea si acum, dar este posibil sa fii vrut doar sa culce cu tine quindi nu poti avea incredere in barbati asa ca stai foarte atenta cu ei. ANDREI

5 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Dupa doi ani? Sau inca nu ati luat vacile?

Răspuns utilizator avertizat
| Utzu_3879 a răspuns:

Depinde de varsta luihee hee...si cat de sincer a fost cand ti-a spus ca te place...

| AnimeKid a răspuns:

Hmmmmmmm. daca v-ati sunat sau v-ati mai intilnit, se poate dar daca nu...

| Florin7255 a răspuns:

@gigiro rolling on the floor))))))))))))))) ahahahhahahahahaha