| AdelaMadalina a întrebat:

Buna acusi vine ziua indragostitilor si de o saptaman sunt cu el ce ar trebui sa-i iau sau ceva facut de mine si o sa-l impresionez.multumesc:*.

2 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Buna,
Avand in vedere ca deocamdata nu aveti o relatie foarte indelungata, te sfatuiesc sa nu treci inca la cadouri sau alte lucruri de genul acesta. Ai putea in schimb sa ii spui 'Te iubesc' de Ziua Indragostitilor.

| lime_3980 a răspuns:

Eu m-am gandit la o ratusca de baie cam ca astea http://www.totally-funky.co.uk/Pages/ProductView.aspx?ID=2329&SID=997, dar nu stiu daca in Romania(Bucuresti) se gasesc:D
Daca cineva are vreo idee sa ne zica si noua:D