| Pufuletica98 a întrebat:

Din pacate sunt din nou singura si acusi vine sfantul valentin crying.Dati-mi si mie niste idei pentru ziua indragostitilor ca sa ma simt mai bine (gen sa ma duc la cinema).

13 răspunsuri:
| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Ei nah,esti din nou singura tongue Asta sa fie cea mai mare problema a ta tongue Si eu sunt singur,si nu e asta primul valentin asa, dar nu e tragedie, in multi ani am si uitat ca e happy Plus ca ideea de a "sarbatorii" sf valentin e doar o strategie de marketing si nu vad dc ar sta in a primi/oferi cadouri cand oricum cel mai important e persoana si timpul petrecut cu ea, nu ciocolata, inelul care nu tin vesnic sau ursuletu de care te plictisesti dupa 1 saptamana.Iesi cu fetele, cuceriti baieti in parc de distractie, cucereste/cuceriti baieti stiind si spuanandu-le ca e doar pentru sfantul valentin, sau fa asa cu un actual prieten.Nu e cine stie ce.E doar o zi normala, de care comertianti stiu cum sa "mulga" restul lumii de baniwinking.Eu zic sa te distrezi cu 5-10 prietene, orice ar implica distractia asta :*.E cel mai misto asawinking

| Alexandru0007 a răspuns:

Dar ce mare chestie e si valentin asta? v-ati prostit toti? stai linistita si fa ce vrei.e doar o zi obisnuita

| Pufuletica98 explică (pentru Alexandru0007):

Nu e o zi obisnuita! Cele mai bune prietene sunt cu iubiti lor si eu singura..nu sunt obisnuita sa fiu singura.Merci macar ca ai incercat sa raspunzi happy.

| Alexandru0007 a răspuns (pentru Pufuletica98):

Nu am incercat, chiar am raspunshappy

| Pufuletica98 explică (pentru Alexandru0007):

Da ai dreptate happy. hihihi!

| Azµre a răspuns:

Stai în casă!
Sfântul valentin este o prostie.

| Dariusuu a răspuns:

Pai de ce e asa mare paguba?

Iesii pe undeva cu prieteni, uita de aceasta zi. Mie chiar mi se pare o prostie ziua indragostitilor.E doar parerea mea.

Ce-i al tau e pastrat deoparte.

Cu bine.

| WildDream a răspuns:

Si ce daca esti singura? Mare lucru...
Cate fete nu sunt singure si nu se plang (eu fiind una dintre ele laughing ). E doar o sarbatoare stupida si atata totwinking
Iesi cu prietenii si nu mai plange dupa un iubit, ca mai bine singura decat cu unu doar de forma care sa nu tina la tine.

| Liliana1981 a răspuns:

Daca ai sti cata lume e singura de sfantul valentin! Ia-ti cateva prietene si iesiti sa va distrati. O sa te mire cati baieti singuri o sa gasesti.

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru Liliana1981):

Baieti singuri gaseste cu gramada.1 prezent aici happy

| ÐỄỄẴ97 a răspuns:

Pai pentru mine nu prea conteaza asa mult 14 februarie.Eu cand sunt suparat sau nu am ce sa fac ma uit la comedi si mananc dulciuri. Poti sa faci si tu asta.

| IREros a răspuns:

De ce iti pasa atat de mult? Pai daca o sa mergi la cinema in acea zi singura... o sa iti faci mai mult rau, pentru ca o sa vezi doar cupluri iar tu fiind singura... Cauta pe cineva care e tot singur si va povestiti amarul unul altuiabig grin daca nu gasesti sau nu vrei un baiat, alege o fata/prietena care e in aceeasi situatie. Am petrecut si eu 3 astfel de zile importante singur, insa nu m-am simtit afectat deloc. Succeshappy

| InghetataVerde a răspuns:

Ia-ti cei mai buni prieteni si ducetiva la o plimbare undeva. Pe jos sau cu bicicleta.