| TotEu a întrebat:

Buna all... am nev de putin ajutor. M-am bronzat si mi se cojeste pielea de pe umeri. Ce as putea face sa nu mi se mai cojeasca? Nu vreau sa am pete sau ceva asemanator (fara raspunsuri rautacioasetongue) Dau fundita:X Sau daca nu pot face nimic, ce as putea face pentru a prevenii chestia asta? (asta ca sa stiu pentru data viitoare)

6 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Da...crema cu aloe vera e o solutie.
sau niste iaurt simplu, eventual lapte acru, daca ai de unde lua.
sunt cele mai indicatewinking

| Libelle a răspuns:

Da.la farmacie dar si in magazine.
de pilda supermarketuri.

| Ирина19 a răspuns:

Am avut aceeasi problema ca si tine, am evitat bureta, si dupa fiecare baie ma dau cu lotiune de corp pe tot corpul ca sa se pastreze bronzul, daca ai posibilitate mergi la strand o zi doua, sa stai un pic la soare ca sa se pastreze bronzul si mai bine.Succes!

| Eu.si.atat a răspuns:

Incearca crema cu aloebatting eyelashes, iar pentru. data viitoare foloseste lotiune pentru. protectie solara.

| TotEu explică:

Crema cu aloe vera o gasesc la farmacie? big grin

| Anonim_6457 a răspuns:

Pai fa dusuri dese te stergi bine iar apoi te dai cu o lotiune de corp buna happy