| Vlad_Mihai_1999 a întrebat:

am fost la mare si m-am cam ars. si acum am inceput sa ma cojesc. si vreau sa stiu daca sub piele care se cojeste voi fi alb sau voi putin bronzat. vreau si eu sa port maieu si e aiurea daca sunt alb si negru pe maini. merci mult

1 răspuns:
| Etelca a răspuns:

Vei fi bronzat, insa ai grija data viitoare sa folosesti protectie solara si sa nu stai in soarele puternic dintre orele 12:00-16:00.Dupa ce vii de la plaja, foloseste o lotiune after sunt si tine-o in frigider pentru un efect racoritor, o recomand pe aceasta : http://www.elmiplant.com/......plaja.aspx
Mult succes!