| NatashaaNat a întrebat:

Buna all, am nevoie de niste sfaturi bune.Am 14 ani fara 2 luni in vacanta de vara am avut un prieten cu care am stat 2 luni si apoi ne-am despartit pentru ca mi-a zis fix cand am facut 2 luni ca m-a inselat dupa incepusem sa vorbesc cu un prieten de-al lui, dar pe atunci nu stiam ca sunt prieteni, i-am zis anumite chesti care erau putin intime dar nu era cine stie ce mare chestie, era un lucru cu o importanta scazuta. Dupa care ne-am impacat, impacarea durand aproximativ o luna cand incepuse sa fie diferit in sensu bun, cand ne-am despartit mi-a zis ca a facut-o pentru ca credea ca inca mai vorbesc cu ala, dar nu era asa. A fost prima mea dragoste si inca ma mai gandesc la el si mi-e dor de el. Acum sunt cu un fost prieten de al lui si i-am zis de cateva ori ca mi dor de el, dar el nu se supara adica ma iubeste si trece cu vederea... i-am zis o data tipului cu care am stat in vara si o zis ca nu mai vrea nimic de la mine doar... straight face Niho niho, nu m-am *** cu el. El o plans pentru mine, si eu mult.Acum ma tot gandesc la el si mi si intampla sa mai am lacrimi in ochii cand imi aduc aminte de anumite momente si mesaje.
Deci, in concluzie as aprecia foarte mult niste sfaturi. Dau funda si scuze pentru timpul retinut :-D

5 răspunsuri:
| Alcyon a răspuns:

Esti micuta, la varsta asta relatiile sunt trecatoare ca o ploaie de vara. Bucura-te de viata, iesi cu prietenele, plimba-te, ca timpul trece repede. Lasa dramele sentimentale.

| Crocodilul01 a răspuns:

14 ani? Ok! Ineaca-ti supararea in ciocolata! Merge de fiecare data!winking

| LovellyAngel a răspuns (pentru Crocodilul01):

Ciocolata merge oricand.

| BibiIVI0IX a răspuns:

Urat ca te-a inselat, asta zic din start, nu stiu cat de mult tinea la tine. Si in legatura ca a 2-a oara ti-a dat papucii pentru ca inca vorbeai cu ala.mi se pare CEA MAI MARE PROSTIE, dupa parerea mea e doar o scuza proasta si daca chiar nu te credea ca nu mai vorbesti cu el, trebuia sa te oferi sa ii arati ca nu mai ai niciun mesaj cu el de atunci. Si nu prea cred ca te iubeste daca el nu face nimic pentru a te recupera. Poate a plans pe moment, dar acum poate i-a trecut de tine. Si de ce te-ai combinat cu un alt baiat daca il mai iubesti pe el? Iti faci si tie rau. De ce nu vorbesti cu el? Poate rezolvati ceva, dar vorbiti deschis si spune-i tooot ce ai pe suflet, descarca-te, chiar daca o sa plangi. Bafta si sper ca te-a ajutat ceva din ce am scris, daca mai ai nelamuriri raspunde-mi si te ajut cum pot :*. Fundita daca vrei ^^?

| NatashaaNat explică (pentru BibiIVI0IX):

Nu vrea sa vorbeasca cu mine, am incercat asta de mult. Si daca vorbeste cu mine vorbeste numai la batjocura si mi-am luat un prineten pentru ca sa uit de el dar mai imi trec ganduri prin cap o data la doua zile despre el. Multumesc de sfaturi