| Alleeksssaa a întrebat:

Buna all, cine ma poate ajuta si pe mine intr-o problema?

Acum o luna si un pic am facut s... neprotejat dar nu s-a terminat in mine, iar luna aceasta trebuia sa imi vina menstruatia de ap o saptamana si a intarziat; sunt sanse sa fii ramas insarcinata?

am facut deja 2 teste de sarcina dar aman2 au iesit negative, de la ce imi poate intarzia atat de mult?

Răspuns Câştigător
| KittyKit a răspuns:

Alleeksssaa, linisteste-te, nu esti insarcinata. Daca ti-a intarziat dar testele au iesit negative nu ai de ce sa iti faci grijihappy Sigur ai o dereglare hormonala.Asa ca relaxazate, nu-i nimic. Dar ca sa nu mai treci prin asa ceva inca o data mai bine nu mai repeta greseala asta.Bafta :*

4 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Este ceva normal sa intarzie. Se intampla tutoror adolescentelor. Daca ambele teste au iesit negative, inseamna ca nu esti insarcinata. Nu iti face griji! happy

| EmaEmax a răspuns:

Daca testele au iesit negative inseamna ca nu esti insarcinata, intarzierea menstruatiei poate fi din cauza unei raceli sau a unei dereglari hormonale.

| rousz a răspuns:

Buna! Poate esti racita, mai ales in timpul acestawinking ai mai multa grija nu te increde nici in testele acestea, mai asteapta putin!

| ftz a răspuns:

Auzi... Si eu am o problema si zic ca poate ma puteti ajuta. Simti ceva atunci cand un baiat isi da drumul in tine? (Si eu am facut sex neprotejat si nici nu am putut termina primul nr care a durat 45 de minute laughing adica eu asa cred. ) Ce zice-ti? Imi fac probleme de sarcina?