| Aniela2777 a întrebat:

Buna all. Imi place de un baiat si as vrea sa ii arat ca il iubesc[pe mess] nu stiu. as vrea sa ii dau o melodie.sa`si dea seama ca il iubesc si ca tin la el, stiti vre`una? ...sau alte idei, va rog dati`mi; Funda

Răspuns Câştigător
| oOSebbiXx a răspuns:

Sunt baiat si zic din experientee laughing)
Faza cu melodia nu e buna, si daca vrei sa ii zici pe mess si nu ai curaj face 2 face... incepe o conversatie simpla : sall, cf... etc. si ii zici la un momendat de FOSTA lui prietena sau cu cine mai e si el o sa zica ca e singuur happy Tu incepii zici frumos ca iti place de el bagi un blushing si reusesti love struck Baftaa happy

4 răspunsuri:
| maria_9426 a răspuns:

Buna.
Dar de ce pe mess? E stupid!
Pe bune acum, gandeste-te si tu putin cum te-ai simti tu daca un baiat te-ar parasi sau te-ar intreba daca vrei sa fi cu el pe mess, nasol, nu?
Spune-i fata in fata ce simti, si daca nu, iesiti in oras, etc. Nu ii spune, nici macar nu ii da de inteles ca il placi daca nu esti sigura ca si el te place doar nu vrei sa fi dezamagita, nu?
Nu te oferi pe tava, tu adu vorba despre asta, despare a fi cu el, iar daca da si el semne ca ar vrea lasa-l putin sa lupte pentru tine.
Pa, pa.

| WhatMeanLove a răspuns:

Pune melodia Stevie b-because i love you!

| asul10 a răspuns:

Treaba cu melodia nust daca va merge;)). Dar daca tu crezi hai ca iti dau una:P http://www.youtube.com/watch?v=KcwLUf80rxY funda?:P

Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nia,daca ii zici pe mess e nasol. daca nu ai curaj sa-i zici face2face mai bine ii spui la telefonwinking.si chestia cu melodia nu mi se pare prea geniala ca na, daca baiatu nu stie engleza/nu intelege mesajul e o tampenie.happy