| justifyme a întrebat:

Vreau repede raspuns : iubesc la nebunie un baiat, el nu stiu daca ma iubeste si as vreau cumva sa-i arat, sa-i scriu un bilet dar nu asa implicit cum ar fi : lavinia te iubeste, vreau ceva mai misterios dar si sa-si dea seama dar si sa ma intreba daca vreau sa fiu cu el imi dati ceva idei? repede!

Răspuns Câştigător
| DarQueen a răspuns:

Păi, fă-ți rost de numărul lui de telefon și fă pe misterioasa. happy

12 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

A, atunci, da, un bilet, de ce nu, o scrisoare anonimă, însă cu multe indiciiwinking. Ar fi fain așa. Mă pun eu în pielea lui* și daa, mi-ar place asta! happy Mult noroc!

| DarQueen a răspuns:

Păi, să vedem. Scrie și tu că îl consideri simpatic, drăguț, și că ai făcut o pasiune pentru el. Apoi dă-i indicii despre cine ar putea fi „expeditorul" și pune-l pe gânduri.

| DarQueen a răspuns:

Ți-a ieșit? big grin

| DarQueen a răspuns:

Cum a fost? I-ai scris? big grin

| DarQueen a răspuns:

Hmm, nu ai fost prea atentă...Ai mai putea încerca asta o dată, dar nu știu dacă ar ține. Înainte de toate, eu aș lua-o la o mamă de bătaie pe aia, de nu s-ar mai băga în treburile altora. Serios, acum.
Ce să faci, ce să faci...Eu zic să mergi cu tupeu, chiar dacă simți că îți sare inima, spune-i în față. apoi ce a fi, a fi. Nu lăsa așa totul.

| justifyme explică:

Eu nu stiu daca ma iubeste, scuzati!winking

| justifyme explică:

N-are telefon si nici net...

| justifyme explică:

Si ce sa scriu in scrisoare ca asta nu stiu?

| justifyme explică:

Ok mersi Copilul92Ucis2011!

| justifyme explică:

Maine voi incerca si tine-mi pumni!

| justifyme explică:

L-am scris dar l-a gasit o colega si l-a dat din partea ei ca cica si apoi s-au cuplat dar nu a tinut decat o zi si apoi i-a dat papucii daniel si acum nu mai am idei
ma ajutati?

| justifyme explică:

Imi e o ciuda ca vreo 5 baieti imi tot spun ca ma plac...eu nu-i plac ...si te rog sa citesti intrebarile recente si sa imi dai raspuns pls!