| LargeKidda a întrebat:

Buna all! O sa va zic o problema de-a mea happy. Sper sa ma ajutati! worried Plac un baiat care ma face mereu sa fiu confuza. Nu stiu ce vrea. Vreau sa stiu! big grin Vorbim in fiecare noapte prin mesaje, glumim, ne mai si jignim, asa din simipatie laughing Simt eu ca ma place. Il simt aproape. Cand il vad ca zambeste, simt cum trece un fior prin mine...wow! Si zambeste de cate ori ne intalnim. Nu stiu dc o face, pur si simplu se uita la mine si imi zambeste laughing. Eram pe mess si incepuse sa`mi trimitia porcaria aia " :* tongue laughing " de foarte multe ori, la un moment daca mi-a zis " na sa te saturi big grin, iti mai dau cand incepem scoala phbbbbt" [ eu, incepand de anul asta o sa fac liceul la el in oras. iar bunici lui sunt de aici si el vine in fiecare vacanta ] i-am cerut o explicatie, evident si evident nu mi-a dat. mi-a zis decat " lasa ca daca nu intelegi, te mai gandesti tuuu " [ ce sa cred? ] Seara am inceput iar sa vorbim prin mesaje si l`am intrebat din nou. S`a amuzat si mi-a zis ca nu`mi poate explica decat rujat laughing. Am lasat-o asa, am vazut ca nu vrea sa-mi zica si nu mai avea rost sa continui sa-l intreb.De doua ori e deja prea mult. Cand ma vede, evita sa-mi zica " ce frumoasa esti azi " [ asta e un exemplu] imi zice " bua dar te premenisi, te aranjasi nu gluma " si iar imi zambeste asa dulce love struck. Imi vine sa mooor I don't want to see. Si pana la urma ce m`a lasat in dubii este faza cu scoala. Care e treaba cu scoala? Are planuri? Ma placeee? Voi ce credeti? E asa misterios thinking De cate ori ma intalnesc cu verisoara lui face glume pe seama mea si a lui. odata ea mi-a trimis de pe telefonul lui un mesaj in care scria " te pup dulce " laughing mdaa. Mi se pare mie sau vrea sa ma tina confuza si curioasa pana incepem scoala. Adica si acum daca mi-ar zice ca ma place si ca vrea sa fim impreuna l`as accepta love struck. Ce parere aveti? funditaa! love struck

Răspuns Câştigător
| Patricia96 a răspuns:

PĂI NU TE LĂSA MAI PREJOS laughing
Ce să zic ..sunt sigură că te place, simpatizează happy
Continuaţi aşa happyDar ai grijă să nu te îndrăgosteşti prea tare şi să începi, cum fac toate: Hay buăi. vrei sa fim impreună... chestii din asteahappy
Lasă-l pe el să facă 1 pas happy
Te-aş sfaătuii. dacă vrei o relaţie de durată să aflii mai multe lucruri despre el :familie, lucruri despre ce-i /nu-i place, diferite chesti happy Să nu te trezeşti în timpul relaţiei că nu şti o boabă despre el happy
Şi ..pe viitor, ai grija să spui Nu happysă nu regreţi mi târziuhappyDragostea nu serezumă la sex.te pup

| LargeKidda explică (pentru Patricia96):

hihihee hee... nu o sa ajung niciodata sa-i zic unui baiat daca vrea sa fie cu mine. N`o sa decad niciodata atat de jos :-J ...Il plac, adica stau cu gandul la el. M`a facut curioasa, drept sa spun happy big grin laughing)

| LargeKidda explică (pentru Patricia96):

hee hee. nu o sa decad atat dintr-o data, incat sa-i zic unui baiat daca vrea sa fie iubitul meu :-J. le detest pe cele care fac asa. EU il plac, vreau sa stiu daca si el si daca da, dc face asa.

| Patricia96 a răspuns (pentru LargeKidda):

E foarte bine că face aşahappybăiatul aşteaptă să vă mai cunoaşteţi mai bine.e un lucru ft bun happy

9 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Comanda e la el si se pare ca nu e prost.

| LargeKidda explică (pentru neutrino):

Ba e un mare pamapalaaaaaaau laughing tongue ce vrea mai exact? sa`mi spuna daca ma place sau nu. Prea o tinem " tanga- Langa"!

| denisa2003 a răspuns:

Pai eu cred ca te place mai ales daca vb asa cu tine sunt sigura, dar daca nu face el primul pas trebuie sa o faci tu!

| lauraioana a răspuns:

Ar trebui sa te comporti un pic mai rece cu el si numai asa vei afla daca te place sau nu. Daca te place va veni dupa tine daca nu inseamna ca doar a vrut sa vada daca te poate cuceri

| LargeKidda explică (pentru lauraioana):

nu l`am bagat in seama 3 zile. si nici el nu a vorbit cu mine. [ sunt sigura ca a asteptat sa vorbesc eu cu el, poate si el vrea sa afle acelalsi lucru pe care vreau sa-l aflu si eu laughing ]... dar se pare ca nu a mai putut astepta. si mi-a trmis mesaj big grin. " buna ..cf ma? nu ai mai dat niciun semn.( mereu vorbeste cu "..." cu mine )

| LargeKidda explică (pentru lauraioana):

Ne-am ambitionat trei zile si nu am mai vorbit. dar pana la urma mi-a tr msj " buna. cf ma? Nu ai mai dat niciun semn...( mdaa. mereu vorbeste cu "...")